Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány ávig él a hörcsög?

Hány ávig él a hörcsög?

Figyelt kérdés
Már hallottam sok mindent hogy ketrec kell neki vetünk is mert azt mondta valaki hogy meghal ha nemveszek neki .Hány évig éla hörcsög???
2011. jan. 11. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2-5 évig. Sajnos:(
2011. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"azt mondta valaki hogy meghal ha nemveszek neki"


Jól átbaxott....

2011. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:
A hörcsögök tényleg jobban érzik magukat ketrecben, de nem halnak meg attól, hogy terráriumban tartod.
2011. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gfero ***** válasza:
max 3 évet ha rendesen táplálod ,kiegészítésként adsz neki zöldséget, gyümölcsöt
2011. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem igaz, hogy max. 3 évig. Én inkább úgy mondanám, hogy átlag 3 évig.

Gondolom, az állattól is függ, mert nekem volt olyan hörcsögöm, ami 1 hónapig bírta, az mondjuk valószínűleg nem volt normális, de aztán a másik meg majdnem 4 évig élt, és nem csináltam vele semmi extrát, "normális tartás" alatt. Etettem, takarítottam, itattam, játszottam vele, simogattam, és kb. ennyi... nem volt semmi extra, szóval szerintem nem nehéz sokáig éltetni egy hörcsögöt, csak jót kell kifogni. :)

2011. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Várhelyi Sándor ***** válasza:
3-évet csak,enyém két hónapos
2011. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!