Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyikorgó mókuskereket...

Ha a nyikorgó mókuskereket beolajozom abból az aranyhörimnek lehet baja? FOONTTOOS mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nyikorog a mókuskerék és a hörik a szobámban vannak de szeretnék tőluk aludni akkor beolajozhatom egy kicsit a mókuskereket?? nem lesz tőle bajuk?? nem mérgező mert félek hogy lenyalják és betegek lesznek tőle. A mókuskereket éjszakára nem vehetem ki mert akkor a kaparnak meg rágnak meg ilyesmi, Mit tegyek???
2011. jan. 30. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Étolajjal ugyanazt a hatást éred el,nem fog nyikorogni és attól nem lesz baja.Negyogy valami gépzsírt használj!
2011. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nehogy
2011. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a deguimnak rendszeresen olajozom és semmi bajuk nem lett tőle.
2011. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
disznózsírral:)
2011. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is étolajjal szoktam, az nem baj ha lenyalják, vagy volt már, hogy disznózsírral lett bekenve, az is jó.Semmi bajuk tőle.
2011. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm . akkor ilyen sima olajjal ne tegyen igaz??
2011. jan. 30. 20:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikerült . nem nyikorog. csak nyalogatlák egy kicsit de remélem nem lesz tőle bajuk.
2011. jan. 30. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is egyszer használt étolajat csepegtetek a kerékre, gyakorlatilag kétnaponta, mert annyit futnak benne az egereim. Eddig nem lett tőle semmi bajuk. :)
2011. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :D Gondoltam műanyagot veszek akkor de igy sikerült és nem nyikorog szerintem ez a hagyományos mókuskerék hatásosabb mert nem tudják szétrágni :D
2011. jan. 31. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!