Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden tengerimalac ennyit eszik?

Minden tengerimalac ennyit eszik?

Figyelt kérdés

Két 3 hónapos malackám van, és állandóan esznek. Napi egy alma, 1 répa, darab kígyóuborka + egy kis száraztáp simán beugrik náluk. És visítanak, ha kevés a kaja. Minden malac ilyen kajagép?

Másik kérdésem az, hogy le lehet-e szoktatni Őket arról, hogy az ölembe pisiljenek?


2011. febr. 2. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fújjjj. Én kihajítanám. Add el őket. Én nem szeretem őket. Páromnak is van de az is bolond egy kicsit.
2011. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég sokat esznek, szinte egész nap, szóval ez normális.

Szénát is adsz nekik?

Időnként tedd vissza a helyükre őket és akkor nem fognak az öledbe pisilni. 20-30 percnél többet nem bírnak ki.

2011. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

két malacnak ez még kevés is,az enyémek többet esznek,3-man vannak,de ebből 2 csak 1 hónapos,és mégis napi 2-3 répa,1 nagy uborka,1-2 paprika,rengeteg széna,száraztáp


széna és száraztáp MINDIG legyen előttük

és víz is


leszoktatni az ölbepisilésről nem tudod,de ha sokat foglalkozol velük,rájössz hogy jelzik mikor dolguk van,az enyém mászik ki az ölemből,csak akkor pisil le ha nem engedem,amugy elmegy pisil és visszajön (sokat vannak nekem szabadon)

2011. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek még kis hülyék, a nyakamba bújnak, és ott érzik jól magukat. Ha lerakom Őket, olyan kis elveszettek, és azonnal visítanak. Erre esetleg valami trükk? Hogy legyen kedvük szaladgálni.
2011. febr. 2. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már kicsit magabiztossabbak lesznek, biztos szívesen szaladgálnak majd. Ha az öledbe pisil,rögtön rakd vissza a helyére, talán megérti, hogy a dolgát ott kell elvégezni, és ha pisilnie kell, akkor majd ki akar mászni az öledből, de ha mégsem, akkor úgy 10-20 percenként rakd le, hátha akkor elvégzi a dolgát.

Az normális, hogy ilyen sokat esznek!! :) Széna, mag és víz legyen mindig előttünk, és ha visítanak, adj nekik zöldséget, gyümölcsöt(minimum napi kétszer, sokat, hogy mindketten jól lakhassanak)! De, vigyázz ne vidd túlzásba, nehogy elhízzanak, az sem túl egészséges! :) ;)

2011. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!