Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnál lehetséges,...

Tengerimalacnál lehetséges, hogy egy magot félrenyel, és ez beágyazódik a kis torkában valahol?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 20:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Könnyen lehet. Régen én is jártam úgy, amikor még nem tudtam, hogy a tengerimalac nem magevő (merthogy nem az), hogy egy napraforgómag beakadt a szájába. Ha fuldoklik, vidd orvoshoz! És ne etesd maggal! A fő tápláléka a széna legyen, mellé gyümölcsök, zöldségek, és vegyél neki tengerimalactápot. Lehetőleg olyat, amiben nincsen mag, csak a zöld táprudacska, és C-vitaminos. Ebből naponta 2 marékkal/malac adj naponta. Azt hiszem, a Fressnapfban lehet venni kimérve is.
2011. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen!!
2011. febr. 6. 21:07
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
beágyazódik? hmm, és utána meg is szüli?
2011. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Második!

Begyullad,elrákosodik,elmegy a hangja.

Ennyi.

2011. febr. 6. 21:20
 5/21 anonim ***** válasza:
4%

Úristen!

Mi az, hogy nem magot eszik? A tengerimalac egy rágcsáló. Mi a vihart enne, mint magot plusz zöldséget? A tengerimalacfarmokon nem is kapnak szinte zöldséget, a tenyésztő, mikor felhívott, aszongya a kg-os mag nem lesz elég, mert az kevés 3 malacnak. Vagyis mi következik ebből? Ő azt ad nekik. Mi meg tömjük őket mindennel. De a magot is imádják! Lucerna pelle, napraforgó, mindenféle színes szar. Kukoricát nem, mert kényesek, de basszus, komolyan mondom, most megyek falnak, hogy ezek nem esznek szted magot... A házi egér is kolbászra és sonkára megy a kamrába, nem a búzára, meg kukoricára, árpára... Jézusom!

2011. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó Válaszoló!
2011. febr. 6. 21:31
 7/21 anonim ***** válasza:
2011. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2011. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Bocs, tényleg! Ne haragudj, csak mikor ilyet olvasok, falnak megyek. Kérdésedre viszont nem tudok válaszolni, mert még nem is hallottam ilyet. Bár múltkor megviccelt az egyik malacom. Kaptak magot és egy szotyi szemet úgy sikerült bekapnia a kis fekete malacnak, hogy hirtelen úgy nézett ki, mintha a szotyi alsó része az álla lenne a malacnak, amiről kihullott a szőr. Azt hittem, hülyét kapok, már mentem volna orvoshoz vele, hogy mi a bánat baja van, erre majdhogynem röhögve kiköpte a szotyit. Én úgy visítottam! :)))))))))))
2011. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm Minden Kedves Válaszolónak!
2011. febr. 6. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!