Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a dzsungi-tenyészete...

Mi legyen a dzsungi-tenyészetem neve?

Figyelt kérdés
Olyan nevet szeretnék, ami sugározza hogy milyen aranyosak a dzsungáriai törpehörik, de közben komoly tenyészet is. Már egy vagy 20 napja ezen töröm a fejem, ezért kérnék segítséget.
2011. febr. 8. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csipet-csapat.
2011. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És legalább csakis belterjes, ugye?
2011. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
belterjes? : ?
2011. febr. 8. 14:13
 4/18 anonim ***** válasza:
Dzsungi-Bungi xD
2011. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bocs, de minek tenyészted? Nálunk már csak kígyóeleségnek vették át semmi pénzért vagy éppen ingyen őket.

Szerintem válasz tenyésztésre valami keresettebb, eladhatóbb állatot.

2011. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudod nem mindenki kígyóeleségnek adja őket! Valaki háziállatnak. Én minél egészségesebb höriket pároztatok, vitamint kapnak, tökéletes életük van, így talán egyszer elérem hogy 3 évnél tovább éljenek. Köszi a neveket, még várok ötleteket, hátha beindul a fantáziám vagy éppen megtetszik valamelyik:D
2011. febr. 8. 14:26
 7/18 anonim ***** válasza:
Én jószándékúan adtam tanácsot, de ha okosabb vagy hajrá. Csupán próbáltam rávilágítani, hogy erre az állatra nincs kereslet így nem érdemes tenyészteni, de hát bizonyos életkorban még mindent jobban tud az ember.
2011. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én el is fogadtam a válaszodat, de ki szeretném próbálni, nem mondtam hogy jobban tudom. Mindig hallom milyen sokan érdeklődnek hogy merre van höri tenyészet stb.
2011. febr. 8. 14:47
 9/18 anonim ***** válasza:
A hörik élettartama 2-3 év, hogy akarsz ezen változtatni?
2011. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Surranók,Lopakodók,Lapulók

Mindent megesz társaság

Csíkosak-okosak

Négy pracli,Kicsi praclik,Picúr praclik

Lopez de futaztán :)

2011. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!