Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem fog megzavarodni, ha...

Nem fog megzavarodni, ha kipucolom? Dzsungi törpehöri)

Figyelt kérdés
Van 1 dzsungi hörim pár napja, mindentől megijed, ha csak meglát stb..az a problem,hogy a házába kakil,pisil,és ha kipucolom azt is szét kell szednem ( a fészkét ). ettől nem fog megzakkanni? muszáj vagyok kipucolni :S:S
2011. aug. 8. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan ideges lesz, "duzzog", nem találja a helyét és igyekszik minél több kaját és forgácsot a pofazacskójába tömni, de majd megszokja. Ezt is és téged is, ne aggódj! :)
2011. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úh,köszönöm :D
2011. aug. 8. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Újraépíti. A dzsungáriai kissé nehezen szelídül.
2011. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem azt vettem észre, hogy nehezen szelídül, mikor az állatkereskedésben kivette a terráriumból a kereskedő akkor visítozott de amikor hazahoztam betettem az új helyére szaladgált meg minden de már aznap meg tudtam simogatni, pár nap múlva már belemászott a tenyerembe. Később vettem mellé egy másik lányt de nem bírták egymást, ezért külön tartottam őket és mindkettő nagyon szelíd volt sosem haraptak meg és nagyon cukik voltak. A házát nyugodtan kitakaríthatod és takarítás után mindig máshogy rendezd be a helyét, örülni fog, hogy mindig van felfedeznivaló. :)
2013. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!