Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nőstény tengerimalacok...

A nőstény tengerimalacok szoktak tüzelni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen időközönként, és ez a viselkedésére hogyan hat? Ugyanis van két tengerimalacom, szerintünk mind a kettő nőstény, és az egyik már pár napja kergeti a másikat. Nyár óta együtt vannak eddig nem volt semmi baj, jól megvoltak.
2009. febr. 10. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


:) nem akarok butaságot mondani

2009. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan értelemben, mint a kutyák, nem tüzelnek, de nekik is van termékeny időszakuk. Ez (ha jól emlékszem) olyan 18 naponként van, kb. 3 hetente.

Amúgy meg az én malackáim is (2 lány) szoktak "szexelni". Nem tudom mitől van, egyik ismerősöm azt mondta, hogy attól lehet, hogy az idősebb malac ( ő a "fiú") ezzel hódoltatja be a fiatalabbat, vagyis hogy ezzel tudatja, hogy ő alárendelt neki. Bár sztem ez hülyeség. De ki tudja...

2009. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nálam is a nagyobb mászik rá a kicsire, most kezdenek lenyugodni. :)
2009. febr. 11. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!