Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ő most komolyan tenyésztőnek...

Ő most komolyan tenyésztőnek gondolja magát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 10. 11:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
dehogy..
2011. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért, te 11 évesen nem gondoltad volna magad annak a helyében?
2011. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Háát...alapvetően nem lenne gond vele, csak "picit" beképzelt. De amit csinál az nem lehet olyan rossz. Legalábbis remélem. Biztos segítenek a szülei!
2011. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa, hogy csak 2 hörije van, vagyis ha gyakran szeretne almot, csak azzal az egy nősténnyel ellettetheti meg:D Nem ír semmit a szülők származásáról, szüleiről, mert bizonyára kereskedésből vannak, lehet beltenyészet is a háttérben. Ráadásul harapnak a szülők, az se árul el sok jót.
2011. febr. 10. 12:03
 5/12 anonim ***** válasza:

A kedvenc részem: lehet alkudni és csereberézni is:-)

Ez kész, tenyésztő, inkább barbizzon, mint élő állatokkal "játszon"

2011. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Basszus...Én 12(márciusban 13)éves vagyok csak egy évvel idősebb de azért ennyire öhm....Egy tenyészpárja van,ki tudja lehet egy alom után egyből lesz mégegy...Meg mondjuk 11éves tenyésztő?Hát...én is majd szeretnék tenyészetet,de nem 12évesen.Majd késöbb és nem 2 hörcsögböl állna.Szerintem még a szineket se tudja normálisan...Szerintem én elég sokmindent tudok a hörikről,de közel sem mindent!Nekem már volt több hörcsögöm is állatkereskedésből(dzsungáriai,ami nem pont a legjobb :S)Most tenyészetből szeretnék pearl színüt,de sajnos a tenyészetek messze vannak... :( (kb.150km)Meg őnála havonta születnek(egy pártól)hörik.Szerintem nem vezsi komolyan...
2011. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,rosszul irtam,az a közel sem legjobb hogy álaltkereskedésből való)
2011. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan messze van a tenyészettől mint tollas zsidó az istentől. Mit képzel ez? Olyan beképzelt mint a fene. Hülyéket ír, azt sem tudja miről van szó. Ha tényleg segítenek a szülei nem kerülnének bele olyan hülye kifejezések...
2011. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Háát ez fájt xD Igen annak képzeli magát.Kiváncsi lennék ki vesz tőle hörcsögöt.De egy beképzelt kiscsaj...
2011. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Idézek:

2008.01.10

5.db. kicsi hörcsög kapott életet!


2008.02.04

2 db. Kicsi hörcsög látta meg a napvilágot!


2008.03.27

3 db. kicsi hörcsög kapott életet!


EGYÉRTELMŰ HOGY AMINT FELNŐTT AZ EGYIK ALOM, RÖGTÖN JÖTT A MÁSIK! Régen volt, de akkor is felháborít!

2011. febr. 17. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!