Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A benti nyuszit kilehet vinni...

A benti nyuszit kilehet vinni hámmal sétálni?

Figyelt kérdés
Panelban lakom és van egy kis törpenyulam.Ha veszek neki hámot és hozzászoktatom akkor kivihetem vagy kell neki oltás?Melyik hám jobb? Ez a fajta? [link] vagy inkább ez? [link] (1.sor 3.fajta)
2011. febr. 13. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kell neki oltás. ÉS vigyázz a kutyákkal
2011. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké köszönöm!:)
2011. febr. 13. 09:21
 3/12 anonim ***** válasza:

"van egy kis törpenyulam"

De jó neked....

Raksz fel képeket róla?

2011. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én nyuszimnak vettem ilyet, hogy majd jajj de jó lesz, megyünk sétálni, de amikor rajta van, akkor nem hajlandó megmozdulni (pedig tudna, mert mikor megpróbáltam elindítani, akkor tudott ugrani), szóval úgy megyünk sétálni, hogy jön mellettem, és én meg figyelek rá, hogy ne menjen be kertekbe, és ha jön kutya szembe, akkor felveszem a kezembe (azt akkor is úgy kell, ha hámmal viszed). De nem sokáig jutunk el soha, mert talál egy-két bokrot, és ott szaglászik, aztán mehetünk haza:)
2011. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem négy nyuszim van. :) Én is szoktam őket sétáltatni, nem zavarja őket a hám. Ugrándoznak össze-vissza. Amikor a nyuszim kezd belejönni én már kifáradok. :D

Egyébként nekem olyan fajta hámjaim vannak mint az első képen.

2011. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát persze de oltasd be én is kiviszem a rétre
2011. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! sajnos nincs képem róla.:S akkor az első fajta hámot veszem meg neki!
2011. febr. 13. 15:56
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


ekkora csak szürke a színe:)

2011. febr. 13. 15:58
 9/12 anonim ***** válasza:
A miénk olyannyira ijedős, hogy semmi esetre se vinném le az utcára, inkább rétre szoktuk vinni, vagy anyumék udvarába. nekünk mellényes hámunk van, de nem jó mert ki tud bújni belőle, ezért én is a keskeny pántos hámot ajánlanám.
2011. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mennek a zöld mancsok!:)
2011. febr. 13. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!