Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom furán viselke...

A tengerimalacom furán viselkedik velem?

Figyelt kérdés
Egy éves, szelíd, aranyos malacka. Követ mindenhová, odajön hozzám, elvagyunk. De néha, amikor simogatom, "morog" rám, akkor is, ha azt mutatja, hogy tetszik neki a dolog (elfekszik, hunyorog stb.). Sokszor már akkor is morog, ha hozzá sem nyúlok, csak mondjuk elmegy mellettem. A hátsóját is szokta ilyenkor ringatni, ezt miért csinálja? Én nem akarok tőle semmit...
2011. febr. 13. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért berreg mert szeret, ennyi. Az nem morgás...
2011. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mintha nem tetszene neki, amit csinálok... mármint, nem is biztos, hogy csinálok valamit. Mindig leülök hozzá, és ő körbeszaladgál, aztán egyszercsak lelassul, elkezd berregni, ami néha átvált "nyavajgásba". Ha ilyenkor megsimogatom, akkor néha idegesen pattog, elszalad. Néha meg elfekszik... nem értem...
2011. febr. 13. 19:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak azért csinálja, mert még fiatal és huncut. A beregés meg tényleg a szeretet jele, ezen nem kell fennakadni, pl udvarolni is ezzel a hanggal szoktak egymásnak.
2011. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én úgy tudom hogy ha ringatja a hátsóját és berreg akkor udvarol xDDD én ezt olvastam xD nincs ezzel semmi baj ^^ szeret és udvarol neked =D
2011. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, tényleg huncut... khm... kamaszodik, ez elég egyértelmű egyébként is :) Jó, akkor nyugodt szívvel fogom simogatni mostantól :)
2011. febr. 13. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
A hurrogás tényleg az öröm és a szeretet jele! Az enyém mindig hurrog ha nagyon élvezi, hogy simogatom. Örülj, hogy szeret és udvarol! ;)
2011. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Az meg amikor pattog a malacka, azt is csak örömében csinálja. Szó szerint ilyenkor ugrál örömében, úgyhogy semmi baj nincs vele. A kurrogás is ezt mutatja, simogasd nyugodtan :)
2011. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ki akar veled kezdeni
2011. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Fiú tengerimalacod van?


Ha rövidet 'bürrög', akkor valami olyat csinálsz ami zavarja vagy megijeszti (például tüsszentesz egyet).

Ha hosszan bürrög és rángatja a hátsóját, akkor udvarol VAGY jelzi feléd hogy Ő a domináns VAGY szeretne ő az lenni és megküzdene veled.

Ha simogatod és akkor csinálja ezt, akkor az azért lehet, mert olyan jellegű közeledésnek veszi, ami neki nem tetszik. Ehhez tudni kell, hogy a domináns tengerimalac rámászhat az alárendeltek hátára <- bürrögéssel jelzi a malac, hogy nem hagyná ezt(csak erősebb vagy). Ha a hátsóját fogod/simogatod, akkor azt nemi jellegű közeledésnek veheti és azért bürrög.


Biztosan szeret a malacod, de nem ennek a megnyivánulása a bürrögés. Állati ösztönei vannak és ő félreért téged. Valószínűleg egyedül van nálad a malac és teljesen össze van zavarodva, ezért lóbálja neked magát. Ha lenne egy társa, akkor vele ki tudná építeni a neki szükséges kapcsolatokat és neki lóbálná magát...


Persze ezeket nem kell elhinni, de ha mások azt írják arra, hogy ha felsír a malac akkor szerelmes, azt ne hidd el!

2011. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem, hogy mégiscsak ez lesz a probléma. Sajnos egyedül van, ha rajtam múlna akkor nem lenne, de nem tehetek semmit. A hátsóját nem fogdosom, de ha a buksiját simogatom, akkor is morog. Remélem, a megküzdésre nem kerül sor...
2011. febr. 14. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!