Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány naponta tisztítjátok a...

Hány naponta tisztítjátok a hörcsögötök helyét?

Figyelt kérdés

Főiskolás vagyok albérletben, lakótársam vett egy hörcsögöt. Na már most az a bajom, hogy a lakótársam max akkor takarít, ha jön valaki hozzá, azaz kb. hetente 1x mosogat meg pakolja el a cuccait....de olyan is volt, hogy megkérdezte pénzért nem mosogatnék-e el helyette (ez volt 1 hete és még novemberi edényeket mosogattam). Szóval képzelhetitek mennyire örülök annak, hogy idehozott egy hörcsögöt, alig várom, hogy belepusztuljak a bűzbe amiért nem tartja majd tisztán.

Szóval csak hogy képbe legyek, ti milyen sűrűn takarítjátok, mit kell tudni róla?


2011. febr. 13. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
én hetente szoktam, bár már olvastam, hogy úgy takarékosabb, ha naponta kiveszik a pisis részt és tisztát raknak be helyette
2011. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző válasszal egyet értek, az egészet hetente 1x elég, a pisiset 2-3 naponta ajánlott.
2011. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én 2 naponta.
2011. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jesszusom de akkor ha nem takarítja 2-3 naponta akkor máris terjengni fog a pisiszag?
2011. febr. 13. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:
hetente
2011. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát nekem nem szokott "terjengeni". :D XD bár hetente cserélem és nem tudom ott cserélni ahova pisil, mert eltúrja onnan a forgácsot..-.-"
2011. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 hetente takarítom, ez bővel elég, mert még így is tiszta marad a forgács mire takarításra kerül sor.
2011. febr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hetente egyszer
2011. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem is elég 2hetente.......bár ha ott lesz vhol ahol alszotok,vagy esztek,azert nem lesz vmi kellemes
2011. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is max hetente szoktam!

Utána már kezd büdösödni!

2014. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!