Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen egér fajtát ajánlotok?

Milyen egér fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

A japán táncolóegeren kívül mert az nem tetszik h génmódosítás miatt rohangásznak össze-vissza =(

Előre is kösz! =]


2011. febr. 16. 14:12
1 2
 1/17 Platypus ***** válasza:
Sokcsecsű egér. Külsőre egér, van olyan okos, mint egy patkány, ragaszkodó és nincs kifejezett egérszaga.
2011. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mongol futóegér. Ennek sincs szaga, intelligens és nagyobb mint egy sima takarmányegér.
2011. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én plüssegeret ajánlok:) Nem kell neki alom, kaja, és törődés sem. Ott marad, ahol hagyod, és elél addig, amíg te:) Rendkívül igénytelen.
2011. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és melyik könnyen beszerezhető
2011. febr. 16. 14:27
 5/17 A kérdező kommentje:
*?
2011. febr. 16. 14:27
 6/17 tetris ***** válasza:
100%

Mi egyszer elvettünk a macskától egy félig-meddig kinyírt egeret. Berendeztünk neki egy kis akváriumot, és ott lakott, amíg a lába rendbe nem jött. Mivel a macskával való találkozáskor megsérült.

Az a sima, egyszerű kis egérke olyan aranyos volt! Egészen megszelidült a végén, már kézbe is lehetett venni és simizni.

Amikor meggyógyult, és jól felhízlaltuk, akkor elengedtük.

Nem került semmibe. Csak a macska volt megsértődve egy ideig.

2011. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Várhelyi Sándor ***** válasza:
14%
A JARÁN TÁNCOLÓ EGÉR. rendkívül olcsó...sok helyen csak 500ft
2011. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Várhelyi Sándor ***** válasza:
20%
japán
2011. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

foltos egér

olyan mint a táncoló,csak nem táncol,és nagyon cukii *-*

2011. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én mondjuk Szegeden és Érden nem tudtam szerezni magamnak sokcsecsűt.... Miskolcon igen, ott tudom, hogy van.

A táncikat csak jobb helyen adják 500 Ft-ért.... Én már láttam 1200 Ft-ért is...

Amúgy tartás szempontjából a tánci a legolcsóbb... Viszonykag kis hely kell nekik, nem kell bajlódni a ketreccel sem a túl nagy rácsközök és a kirágott műanyag miatt... Nem szöknek, nem másznak fel, ezért egy sima terráriumban tarthatók.

De szerintem a legolcsóbb, ha örökbe fogadsz: [link]

Vagy Szegeden a sima egér 250 ft körül van, a "pandának" csúfolt sima foltos háziegér pedig 450 Ft körül.

Sokcsecsűt Miskolcon 200-500 Ft-ért tudnék szerezni, úgy hallottam. (Nem voltam még ott, csak kérdezősködtem, mert szeretnék két lánykát...)

2011. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!