Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hová tűnt az egér az egérragas...

Hová tűnt az egér az egérragasztóról?

Figyelt kérdés

A kamrában láttam a minap szaladgálni, ezért tettem ki néhány ragasztót. Kettő már bele is ragadt.

Az érdekesség viszont ma történt. Reggel láttam, hogy újabb egér ragadt bele, és már meg is döglött. Mivel siettem, nem törődtem vele, otthagytam. Ma hazaértem, láttam, hogy még mindig ott van, teljesen mozdulatlanul. Volt egy kis dolgom, miután mentem volna eltakarítani, és sehol semmi. Se kutya, se macska nem tudott bemenni.

Lehet, hogy életben volt? De akkor miért volt ott reggel és délután is teljesen mozdulatlanul?


2011. okt. 4. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
szeintam élt csak nem mocorgott mert megilyedt vagy fájt neki.Vagy talán patkányok vannak a pincébe, nem tudom
2011. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de nekem hányingerem van az egérragasztó szótól, mióta egyszer beleragadt egy nőstény egér és megszült 6-8 kis szerencsétlen csupasz bébit, aztán mind elpusztultak. Nagyanyámnál volt, én találtam meg véletlenül, mert kimentem a kamrába kompótért.
2011. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1%
téged kéne beleragasztani, te szemétláda!!
2011. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az viszont szuper fogás volt!
2011. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi a választ!

Palm: hát nem lehetett egy gusztusos dolog, de végülis jobban jártatok, mintha felnőnek a kicsik.


kedves harmadiknak üzenem, hogy kicsit összejött a jókívánsága, ugyanis a kezem ragadt utána:)

Remélem beköltözik hozzád pár egér, kíváncsi lennék mit csinálsz vele;)

2011. okt. 4. 15:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkora állatvédő lehet az a harmadik, hogy még újra is élesztené az egereket szájból szájba.
2011. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk a ragasztó az szerintem is gáz, inkább macska... Persze nem mindenhol van rá mód. Egyik régi barátomnál egy egérke költözött be, azt ő megfogta befőttesüveggel és elvitte az erdőbe. :)
2011. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
adnék neki enni, bár hozzám nem költözik be mert emeleten lakom, tiszta körülmények között. Amikor még gyerek voltam, és sokat jártunk a mamámékhoz ott sok egér volt, a nyárikonyhában, de a házba nem mentek be. Én nem értem a ti házatok miért van tele egérrel. a szüleim is kertes házban laknak, nálunk sosincs egér. És ha már pusztulniuk kell szerencsétleneknek, akkor kíméletesebb halált is választhatnátok mint az a szar ragasztós papír, amin kínjában megszül! Borzasztó morbid!
2011. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még élt, csak nem mozgott, aztán sikerült lemásznia, mi is jártunk már így.

Nekünk van macskánk is, mégis van bent egérfogó, meg ragacs is, mert annyi az egért, hogy szegény macska nem bír velük, volt, hogy két nap alatt tízet fogtunk bent a lakásban fogóval, meg ragaccsal.

2011. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

ma 15:28


Nincs rá szó, hogy mekkora idióta vagy, ha azt hiszed, hogy az egér tiszta lakásba nem költözik be.

Mi szántóföldek mellett lakunk és bármit is csinálunk, befúrnak a falba (vert fal) az egerek és bejönnek a lakásba. Pedig ha valahol, akkor nálunk tisztaság van.

Enni adnál neki, mi? :D Úristen! Ezek nem ám a kis édibédi, állatboltban kapható táncoló egerek, meg miegymás. Valószínűleg a hányinger kerülgetne, annyira büdösek.

Elég csak egy pillanatra nyitva hagynod a szekrényajtót, bemegy, szétrágja a ruháidat, a konyhában összerágja a kaját, mindent összesz..rik és olyan szagot hagy maga után, amit fertőtlenítővel is alig lehet eltávolítani.

Az a baj, hogy nem tudod, miről beszélsz és osztod itt az észt.

2011. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!