Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Család utcai állatorvos nő...

Család utcai állatorvos nő szerint a forgács nem jó a tengerimalac alá, csak a széna. Ki hallott már ilyet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem elég hülyeség..a forgács szívja be a pisit nem a széna..a széna is kell mindennapira,étrend kiegészítő,jó csemete nekik és egészséges,de alomnak forgács kell.
2011. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ki se akart jönni, amikor beteg lett a kutyánk, vigyük be. Na persze, 20 kilós állatot kézben, mert nem tudott menni, kocsi nincs. Neten kerestünk másik állatorvost, aki rögtön jött is.
2011. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

marhaság....


3 éves aranyhörim van és imádja :) széna is kell bele, de nem egyes egyedül csak az.. :)

2011. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 kisnita ***** válasza:
Nem lehet, hogy félre értettél valamit? Mert a fatelepi forgácsot tényleg nem ajánlják. Az én rágcsálóm is beteg lett már tőle és mondta a doki, hogy helyette vegyek üzletben előre csomagolt forgácsot vagy ha azt nem akkor szénét.
2011. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én forgácson tartotom őket 10éve, nincs bajuk tőle. Én is hallottam egyébként tőlük elég elrugaszkodott dolgokat, malackákkal már nem is járok hozzájuk, csak nyúllal, mert azt tapasztaltam, hogy hozzájuk jobban értenek.
2011. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Illetve még annyival kiegészíteném, hogy akkor tényleg nem ajánlott a forgács, ha a malackának légzőszervi problémája van.
2011. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én forgács+ széna kombinációval tartottam a kis cucumat. Alulra forgács, rá pedig széna. Persze bolti forgács, abból is nagy szemcséjű, ami nem olyan poros.
2011. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kiskacsa Fürdik ***** válasza:

A Család utcai rendelő az ország egyik legjobb rendelője! Valszeg félreértettél valamit...vagy rossz napja volt a dokinak! :D

A forgács kiváló alájuk, csak sokszor megeszik, ha nincsenek megfelelően táplálva. Mindig legyen előttük széna, külső vagy belső szénarácsban. Alájuk ne tegyél, mert lepisilik, és megeszik. Biztosan ezt mondta a doki is, csak félreértetted. :)

2011. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem értettem félre,2 órai várakozás után bekerültünk,akkor meg megkaptam a fejemhez hogy elvan hanyagolva a malac,nem forgácson kell tartani,hanem szénán!Ketten voltunk a barátommal,nem értettük félre.Pedig márkás forgács volt,nem poros,és nem illatosított!Kijött a váróba Varga Doktor,azt mondta ő nézi meg a malacot,de mire rákerültünk,felénk se nézett.

Hírnév ide vagy oda,a kutya fontosabb volt akkor is,és mindig is az lesz sajnos..

2011. febr. 16. 21:58
 10/17 Platypus ***** válasza:
Ha a malacodnak problémái vannak a légzésével, akkor igaza van a dokinak. A forgácsban rengeteg gyanta meg illóolaj van, ami tovább ront a helyzeten.
2011. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!