Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudni lehet, hogy mikor fog...

Tudni lehet, hogy mikor fog pisilni egy patkány ha kint szaladgál?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 11:46
1 2
 1/11 Platypus ***** válasza:
A nagy pisire visszamegy a ketrecbe(ha tud, vagy nem fél az odaúttól), az új és idegen szagú dolgokat meg pár cseppel megjelöli. Az utóbbi miatt nem kell aggódni, az egészséges patkánypisi steril, és ilyen kis mennyiségben szaga sincs. Ha a kezedben tartod, akkor nagyon mocorogni fog, amikor pisilnie kell. Ha frászt kap, akkor is hajlamos maga alá pisilni vagy piszkítani.
2011. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem akarlak megbántani, meg tudom hogy aranyosak, de én nem tartanék ilyen dögöt a közvetlen környezetemben, annyi nyavaját terjeszthetnek.
2011. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Platypus, ne irjál már iylen marhaságot, hogy az egészséges patkány pisije steril, mert nem az!


Ha az lenne akkor nem használnának költségesen előállított desztilált vizet az infúziók készítéséhez, hiszen a patkányhúgy olcsóbb lenne nem?


Bármi lehet benne!! NEM TUDHATOD !

2011. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Platypus ***** válasza:
100%
A csatornapatkány nem azért terjeszt annyi nyavalyát, mert patkány, hanem mert a mocsokban él. A hajléktalanok is mindenféle szörnyűséget terjeszthetnek a TBC-n át a tetűig, mégse undorodsz a saját családtagjaidtól, pedig ők is ugyanúgy emberek, mint a hajléktalan. A tenyésztett patkányok nem hordoznak betegségeket, mivel nincs is honnan összeszedniük. A világ legsterilebb állatai is ugyanúgy patkányok, amiket laborban tenyésztenek teljesen csíramentesen.
2011. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Platypus ***** válasza:
100%
Minden egészséges állat vizelete steril. Meg az emberé is. A kiválasztó rendszer így működik. Hangsúly az egészségesen. A vad rágcsálók vizelete tartalmazhat Leptospirákat, amik elég csúnya fertőzést okoznak, de előbb kapsz veszettséget kutyaharapástól, mint leptospirózist tenyésztett patkánytól.
2011. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a hasznos válaszokat Platypus

és én imádom ezeket az állatokat, nagyon is tetszenek :)

2011. febr. 19. 12:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer elvittem magammal sétálni a patimat. Vagy 2-3 órát sétáltam a töltésen, közben tanultam, szóval csak a jegyzeteim, a kulcsom volt nálam és a patim a nyakamban. És hát szegény nem bírta végig... Egyetlen cseppet elengedett a nyakamba. Én erre gyorsan lekaptam, és akkor könnyebbült meg. Elég nagy tócsát otthagyott. Azán rájött a nagyszükség is, hát megfogtam gyengéden, hogy el ne szaladjon és leültettem a fűbe. Kinyomott pár golyót, és már jól is volt.

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, mennyire hihetetlenül szobatiszta állat. :)

Csak akkor van gond, ha a lakásod egy zugát otthon-kuckónak jelöli ki, akkor lehet, hogy ott is elengedi magát. De ez szerintem ritka.

2011. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ez nagyon édes volt tőle!! **

remélem az enyém is idővel megszokja ezt :D a nyakamba még szerencsére nekem sem csinált :D

köszi hogy leírtad :)

2011. febr. 20. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Az ember vizelete nem steril, ahogyan a patkányoké sem, tele van baktériumokkal, sókkal, fehérjével, hormonnal, esetleg még gombával is.


A sperma ugyanígy.


Továbbá az emberekben is rengeteg parazita él, az egészségesekben is, az egysejtűektől a fonálférgekig amikről nem is tudnak mivel már immunválasz sincs rájuk.


De ha nem hiszed, akkor dugd már be a mikroszkóp alá, a pisidet aztán láss csodát!

2011. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Ha az ember pisije steril, akkor miért kell fertőtleníteni a piszoárokat a wckben?

Az ammónia elillan, meg egyébként is leöblíti a víz.

De ez kevés! Akkor valami csak szaporodik ott aminek aztán a szagát is érezni!

2011. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!