Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögök szeretik ha...

A hörcsögök szeretik ha simogatják?

Figyelt kérdés

Nekem van 1 törpe hörim, de annyira rohangál hogy az borzalom xDD :) de nagyon szeretem, egyszer elaludt a kezembe, simogattam a fejét, olyan aranyos volt :)


És a hörcsög csikis valahol? =)


2011. febr. 19. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
a szelíd hörik szeretik...nekem volt 1 olyan szelíd hörim, aki a kezemből evett, és mindig megnyalta a kezem...és felmászott a karomon a vállamig...volt 1 csikis hörim is, ha a hasát simiztem ciccegős hangokat adott ki. :D
2011. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahha, az tök aranyos ciccegett :D

De amúgy a hörcsögöknek nincs hangja, úgy értem nem cincog, csak ha valami nem tetszik neki vagy rosszuk fogja az ember akkor sipít vagy csörög XDD

2011. febr. 19. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretik :)
2011. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon vad volt, több hónap volt mire kézhez szokott (kisgyerekes családba született...). Ennek ellenére soha nem harapott meg, maximum nyalogatott. Most már nem is ellenkezik, fel lehet venni, simogatni is lehet (bár hamar megunja), de nagyon magasan lenni nem szeret, olyankor lenéz és cincog. :)
2011. máj. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!