Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszimnak tegnap óta...

A törpenyuszimnak tegnap óta nem volt széklete. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugyan azt eszi, mint egy éven keresztül, de persze változatosan. Az életmódjában sem volt változás, úgyhogy nem értem. A kajája is rendesen fogy, és teljesen életvidám. Sanjos ma nem tudom dokihoz vinni, és nagyon jó lenne tudni, hogy mikortól számít bajosnak...
2011. febr. 21. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem amint tudod vidd orvoshoz. Az, hogy nincs széklete, alapból nem túl jó jel egy nyuszinál, komoly gondok is lehetnek a háttérben.
2011. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom ez első hozzászólóhoz! A nyusziknál ez nem jó jel. Lehet, hogy az a szőr, amit lenyalogatott magáról, becsomósodott a kis beleiben, és azt orvos tudja kipucolni. Ha ma nem is tudsz vele orvoshoz menni, holnap mindenképp vidd el!
2011. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nekem is az a tippem, hogy a szőr rakódott le, mert sok van neki, és most nagyon hullik.

Párat bogyózott nemrég, de nagyon kemény volt az is, és ilyen vízcsepp alakú. Olvastam valahol, hogy ananászlevet vízzel keverve lehet egy kicsit megmozgatni a beleit. Ma kipróbálom, de este sem lesz változás, reggel doki...nem szeretném ha komoly baja lenne...

2011. febr. 21. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!