Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vajon taníthatóak a hörcsögök?

Bri11 kérdése:

Vajon taníthatóak a hörcsögök?

Figyelt kérdés

Van egy törpehörcsögöm lány és az a neve,hogy Gyémánt.Arra vagyok kíváncsi Gyémánttal kapcsolatban,hogy tanítható-e.

3 hónapos korába vettük meg,most kb 6 hónapos.Ezt tudon hülyeség,de nagyon kíváncsi vagyok,hogy lehet-e hörcsögöket tanítani.:(


2011. febr. 22. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
www.horcsog.lap.hu, vagy a www.horcsogok.hupont.hu
2011. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gfero ***** válasza:
39%
persze hogy taníthatok van kifejezetten hörcsög suli ahová lehet őket vinni oktató programra.
2011. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Platypus ***** válasza:
Lehet, de nem egyszerű. Nem azért, mert buták, hanem mert nehéz felkelteni az érdeklődésüket. A klikker módszerrel meg lehet tanítani nekik olyasmiket, hogy kövesse az ujjadat, vagy menjen át az akadályon. Pontosabban van olyan hörcsög, akinek meg lehetett tanítani. Nem garantált, hogy a tiéddel sikerélményed lesz. Egy egérrel vagy patkánnyal sokkal egyszerűbb dolgod lenne.
2011. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én hörimet takarításkor mindig átraktam egy dobozba, egy idő után csak odatettem a dobozt a ketrec nyitott ajtajához és már mászott is át a höri. :)


Lehet őket tanítani, sok gyakorlás és türlem kell hozzá.

2011. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Klikkerrel még a földigiliszták is taníthatóak :D
2011. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.És miket lehet még tanítani a hörcsögöknek?Hogy tudnám tanítani?
2011. febr. 23. 18:01
 7/10 anonim ***** válasza:
sziasztok szerintem naon konnyen lehet a höriket tanitani!nekem van egy nőstényem és nagyon könnyen letudtam szoktatni a harapásrol és azota az embet bármit csinál neki nem harapja meg,amúgy sok kitartásra lesz szükséged hogy megtanits neki valamit.
2011. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem.De hogy kezdjek hozzá?
2011. márc. 5. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Olvass, tanulj, találd ki mit akarsz neki tanítani és hogyan, aztán csináld meg. Nem nehéz, csak ne várd, hogy valaki a szádba rágja :)

Ha a klikkerképzésről olvasol, az pl. sokat segíthet. Ne zavarjon, ha mondjuk kutyákra írták, működik hörcsögön is, csak a feladatokat kell kicsit átalakítani.

2011. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Am amikor ezt kérdést olvastam akkor kipróbáltam a hörimmel egy ugratópáját amit kazettával raktam körbe és ceruzákat rögzítettem egymásra és egy picike ösztönzéssel,hahiszitek ha nem átugrotta mindet ja és ameiket nagyon nagynak tartotta azt fogta és egy kis lendülettel átugrotta egy kis kapaszkodás segitségével.Am én a fenekép lökdöstem de csak iszonyatosan picit és hang nélkül átment!
2011. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!