Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok csukott vagy...

A tengerimalacok csukott vagy nyitott szemmel alszanak?

Figyelt kérdés
3 napja van meg a tengerimalacom és még nem láttam aludni.Utána olvastam hogy ez mi és hogyan alszanak és több oldalon azt írják hogy a tengerimalac nyitott szemmel alszik máshol meg hogy csukott szemmel.Így ne tudom eldönteni ezért kérek segítséget és normális válaszokat várok.Lenne még valami nem akartam emiatt több kérdést. A tengerimalacokról valamilyen módon meglehet állapítani hogy mennyi idős?mert én egy ismerős ismerősétől kaptam és olyan mintha kifejlett tengerimalac lenne már mert akkora mint a egy normális felnőtt példány.előre is köszönöm a segítséget. :)
2011. febr. 26. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szia, a tengerimalac csukott szemmel alszik, nekem 7 éves és még nem láttam aludni :D

szerintem akkor alszik amikor te, vagy amikor nem vagy otthon és akkor is csak szunyókál

2011. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Nekem is már több éve vannak tengerimalacaim, de mg sose láttam őket aludni. Nyugi alszanak csak nem látod. :D
2011. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! csak például bent vagyok mellette láttam hogy elvan terülve de nyitva van a szeme de szerintem akkor nyitott szemmel alszanak.
2011. febr. 26. 14:04
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak csütörtök óta van kettő, de az egyiket már láttam aludni kétszer. Nagyon aranyos akkor, maga mellé teszi le a fejét :)
2011. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem leírni, hogy csukott szemel aludt.. :)

Nekem van egy rozettás /abesszin/, 2,5-3 hónapos körül lehet (én is kaptam), de csak egy picivel nagyobb a sima szőrű, 6 hetes malacomnál. (Aki viszont elég nagy 6 hetes létére)

2011. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. febr. 26. 15:36
 7/17 anonim ***** válasza:
NEM nyitott szemmel alszik ez 110000000% :)
2011. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém nyitott szemmel alszik..Néha lecsukja félig-meddig,változó..
2011. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

utolsó akkor csak pihizik :)

(állatorvos asszisztens vagyok már 9 éve volt már dolgom malikkal meg tartunk is jó pár éve nem is 1-et :D)

2011. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nekem csak egy hónapja van tengerimalacom, de én se láttam még aludni, csak egyszer láttam hogy el van terülve, nem láttam hogy be van e csukva a szeme, ezért közelebb mentem, akkor meg felpattant, de szerintem nem nyitott szemmel alszanak...
2011. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!