Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egyik hörcsögöm megharapta...

Az egyik hörcsögöm megharapta a másikat, sebes. Mit tegyek, szerintem nem vészes vigyem el állatorvoshoz? Vagy nem muszály?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
költöztesd őket külön és nem árt ha a doki megnézi a hörit
2011. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
már külön tettem őket...az volt az első hogy szaladtam ketrecet venni...ám egy oldalon azt olvastam hogy be lehet kenni kamillateával.Az jót tesz neki?Vagy szerinted ez hülyeség?
2011. febr. 26. 17:15
 3/13 anonim ***** válasza:

nem tudom, szerintem annyiból jobb az orvos, mert ő tényleg érti a dolgát és egy kis höriért nem nagyon fog pár száz forintnál többet kérni. Majd írd meg, hogy döntöttél és mi történt a hörcsöggel.

Sok szerencsét hozzá. :)

2011. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
-.-''
2011. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
??
2011. febr. 26. 17:38
 6/13 anonim ***** válasza:
első és második válaszoló vagyok, a -.-" jelet nem én csináltam.
2011. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

nekem is folyton gyilkolászták egymást de végül is vadállatok a természetbe mit tesznek ?! szerintem a kamilla tea jó megoldás az orvosért meg minek fizetni

szólj rájuk lögd meg a ketrec oldalát nekem bevált már nem bántják egymást

2011. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. febr. 26. 17:50
 9/13 anonim ***** válasza:

17:41-es válaszoló 100%ban haszontalan választ írt.

1. Mivel ő is mondta, hogy vad állatok így nem fogják felfogni ha rájuk szólsz.

2. Ha nem vagy a közelben simán megölik egymást.

3 aki meg nem képes pár száz forintot áldozni az állataira az meg végképp ne tartson semmit!

(ezt nem a kérdezőre írtam)

2011. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a -.-" vagyok... kicsit röviden fogalmaztam meg a véleményem de arra irtam eme jelet, hogy "azonnal rohantam venni ketrecet"... elöször is több hörcsögöt eleve nem ajánlatos együtt tartani, főleg ha egynemüek, de a párokat is csak szaporodás ideje alatt kell összerakni, már ha akar az ember kicsit... ez az 1.) én is elkövettem ezt a hibát kb 8 éves koromban amikor is véresre harapták egymást a hörcsögeim... én nem rohantam volna rögtön ketrecért hanem azonnal betettem volna a másikat egy lyukas tetejű dunsztos üvegbe, mert ugye idöveszteség, de mindegy, ha megmaradt... ez a 2.) a 3.) meg az hogy nem hiszem hogy ezért orvoshoz kellene vinni, ha életben maradt a höri a harapás nem súlyos, az elfertözödéstöl kellene esetleg még félni, takaritsd gyakran, és betadine-al lekenheted ha nagyon akarod de nem szükséges szerintem...
2011. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!