Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögötöknek ketrece vagy...

A hörcsögötöknek ketrece vagy terráriuma van?

Figyelt kérdés

Melyiket a jobb?

Nekem terráriuma van, de már 3 nap elteltével olyan büdös szokott lenni a pisitől :S

De amúgy mindig pénteken szoktam kitakarítani.

A ketrecet könnyű kitakarítani? Mert szerintem átváltok ketrecre, mert halottam hogy jobban szellőzik mint a terrárium. De az nem érdekel hogy ki dúrja a forgácsot, majd összeporszívózom vagy takarítom. :)

Köszi a válaszokat.


2011. márc. 2. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem terráriumban volt mindig, és sosem volt büdös, pedig én is heti 1x takarítottam (jó ha feléhajoltam és beleszagoltam akkor lehetett érezni, de amúgy nem).
2011. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gfero ***** válasza:
100%
nálam ketrecbe van és még 1 hét után se érzel semmi szagot meg jobban kedvelem is a ketrecet mivelhogy tud mászni a rácson meg mindenféle akrobatikus mutatványokat mutat be
2011. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ketrec..
2011. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én azért nem szeretem a ketrecet, mert nekem mikor abban voltak, ugye felmásztak a ketrec tetejére, egyikük olyan szerencsétlenül Vihettem dokihoz, bekötötte a kis lábát, meg kapott fájdalom csillapító injekciót! Azóta egy nagy terráriumban bandáznak:)


22N

2011. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ezt jól megírtam:D

Szóval olyan szerencsétlenül esett, hogy a fából készült házikójukra pottyant, és eltört a lába

2011. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém ketrecben van, jól érzi magát benne. Tényleg nagyon aranyos, ahogy tornázik a rácsokon. Szaga sincs, én is hetente takarítom. Azért vagyok híve inkább a ketrecnek, mert nyáron nincs benne annyira meleg és állítólag a ketrecben tartott kisállatok barátságosabbak. Bár erről nem tudok többet, mert még nem volt terráriumban tartott állatom.
2011. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ketrec, jobban szellőzik
2011. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tenyésztő vagyok, nálam mind a kettő van, bár a ketrecemben még vannak csövek is. Ha neked nem jön be a terra, válaszd a ketrecet. ennyi
2011. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, szerintem ketrecet fogok venni neki.
2011. márc. 3. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!