Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van hörcsögötök? Milyen...

Van hörcsögötök? Milyen fajtájú? Hány éves?

Figyelt kérdés

Nekem van 1, és dzsungáriai törpehörcsög. :)

Az én hörim 2 hónapos még :]

És nagyon IMÁDOM. <3


2011. márc. 3. 07:05
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem hamarosan lesz egy dzsungáriaim remélhetőleg.:)

Hol vetted tenyésztőtől, vagy kereskedésben, és mennyibe került?

2011. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az tök jó :))

kereskedésben, és 500 ft volt :)

2011. márc. 3. 11:48
 3/10 anonim ***** válasza:
hát az egyáltalán nem drága.:) én már a berendezést is kigondoltam neki, meg hogy honnan rendelek házikót meg hasonlókat
2011. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az tök jó :D
2011. márc. 3. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy kölcsön-hörcsögöm van. :) Dzsungáriai, fehér, halványszürke csíkkal a kis hátán, 1,5 év körüli. Eredetileg nem az enyém volt, de már nem tudnék lemondani róla.
2011. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem van 2 robim és 5 dzsungim van.A robik:a hím 7 hónapos,a nőstény 6 hónapos,a dzsungik:a vadas nőstény ,a w.w.vadas nőstény és a w.w.barna hím mind 2 hónapos múlt. A w.w. pearl nőstény és a w.w.vadas hím 5 és 6 hónapos és mind tenyésztőtől van.A robik 2700 ft-ért vettem,a dzsungikat attól függ mert a vadasokat 1000 ft-ért(különleges színt hozdoznak)a barnát 4000 ft-ért a pearlt 1000ft ért.ja és még van egy kutyusom ,ő keverék és imádom mindet:D a kutyum a hörikkel nagyon jól meg van,nem bántja őket és a hörik is a kutyushoz bujnak...cukik :D
2011. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szíriai aranyhörcsög. Bár ahogy látom, a legtöbb embernek dzsungáriai hörije van. Itt legalábbis. Január vége felé kaptam, tehát nem olyan idős. :) Hörbinek hívják :$ :D Imádom, csak nagyon bolond :D:D::D :P
2011. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is van e dzsungáriai törpehörcsögöm de nem tudom hogy egyfolytába mér pörög körbe?!
2011. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy 8 hónapos dzsungáriai törpehörcsög kislányom van. Camel színű és imádnivaló.:) Tenyésztőtől vettem 600 ft-ért. Pár héten belül pedig lesz egy pearl-mandarin kisfiúm is, akit szintén tenyésztőtől veszek 1500.-ért. Alig várom, hogy itthon legyen!:) Most még azon gondolkodom, hogy mi legyen a neve.:)
2011. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké, Köszi hogy írtatok.

Én a dzsungáriai törpehörcsögöt szeretem a legjobban :))) (Y)

2011. márc. 6. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!