Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajtájú szerintetek a...

Milyen fajtájú szerintetek a nyuszim?

Figyelt kérdés

Mi úgy vettük, hogy holland lógófülű, kosorrú, de a füle kajla volt, aztán nem hogy lehajlott volna a másik is, hanem felemelkedett a lógó. Tehát azok a képek, ahol a füle lóg, az az első pár nap készült, a többi most (2 és fél hét telt el). A szőre pedig a hátán fekete, rövid, körbe viszont van egy szürkés szoknyája, ami végigmegy a nyaka körül és az arcán is. Ám szerintem mégsem oroszlánfejű, mert azok nem ilyenek. Igazából szerintem nagyon aranyos így is, hogy nem olyan "igazi", csak érdekel a dolog. (remélem sikerült jól linkelni a képeket, szóljatok, ha nem)

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 8. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon édes. Az én nyulam fogalmam sincs milyen,, úgy örököltem:)
2011. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Platypus ***** válasza:
100%
Ezt a szürke-fekete színt vidrának hívják, sok nyúlfajtában megvan, ez nem jelent sokat. A nyakán a szőr az bizony az oroszlánfejű gén, de ez sem csak az oroszlánfejű fajtában található meg, hanem a keverékeiben és egy spéci kosorrú változatban is. Az ennél szőrösebb példányokban 2 másolata is van a génnek, ezért térnek el a tiédtől. Holland kosorrú fajta nem létezik, a lógófülű a kosorrú neve konyhanyelven. Miniatűr kosorrú létezik, de a tiéd egyáltalán nem néz ki kosorrúnak, más a fejformája, és ez a fül is túl rövid. Holland törpére sem hasonlít, túl hosszú a füle. Jó eséllyel oroszlánfejű és kosorrú keverék a nyulad. Figyeld nagyon a fogait, mert a kosorrú keverékeinél gyakran van velük probléma!
2011. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 greeen ***** válasza:
48%

Én Bécsi kékre tippelek!

[link]

2011. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aranyos fajta. ;)
2011. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg Platypusét. A bécsi kék lehet, de ennek még van szoknyája is. Amúgy én direkt nem akartam oroszlánfejűt, mert az nem tetszett, de ő mégis olyan aranyos! Remélem nem lesz gond a fogával!

Köszi mindenkinek!

2011. szept. 8. 22:44
 6/12 Enting ***** válasza:
Jaj, de gyönyörű ez a nyúl! Biztosan nem kosorrú. Valamennyi oroszlánfejű viszont tényleg lehet benne, mert szakálla az van.
2011. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valamilyen keverék lehet, de tuti van benne oroszlánfejű vér is :)


Nagyon édes, vigyázz rá! :)

2011. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tippelen mogy oroszlánfejű törpe és holland törpe keverék.

De megeshet,hogy vidracsincsilla keverék.

2011. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
semmi köze a bécsi kékhez!
2011. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyoon aranyos! :)) A vízbe jégkockát, ezjóó :D
2011. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!