Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szabad simogatni a tengerimala...

Szabad simogatni a tengerimalac bebiket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 22:45
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem,nem szabad őket simogatni,mert az anyjuk megérzi az emberi szagot és nem fogja felneveleni...
2011. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem mikor kis malacai voltak a tengeri malacomnak én ugyan úgy kitakarítottam(ugye ez azzal jár hogy megfogtam)és egyáltalán nem érdekelte az anya malacot,felnevelte őket és nem bántotta!

Ugyan akkor mikor hörcsögöm volt akkor ahhoz hozzá sem értem és mégis megette a kicsiket!:S

2011. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk többször is fialt a malackánk és mindig nyugodtan meg lehetett fogni a kicsiket, az anyát nem érdekelte.
2011. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor jo:) en nem tudnam megalni hogy ne simogassam meg oket:P

Koszonom a valaszokat

2011. márc. 7. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik, de azért szólok (ha tudod, akkor bocs az okoskodásért), hogy a nőstény malackát évente kettőnél többször ne fialtasd, még az is sok neki, nagyon megviseli a szervezetét. A miénk sajnos azért pusztult el a többedik fialása után, mert akkor ezt még nem tudtam. :(
2011. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az első hülyeséget ir,nem madár,hogy kidobja a fészkáből ha simogattad



simogasd nyugodtan,de csak óvatosan,mert elég törékenyek még,hiába látszanak szép fejlettnek

2011. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretném picit azért "megvédeni" az első válaszoló hozzászólását. Tényleg több helyen azt írják, hogy nem szabad megfogni a kis malackákat, először én sem mertem. De aztán később kiderült, semmi problémát nem okozott, hogy megfogtam egyet. A következő alomból már bátran fogdostam a malikat, mégsem volt belőle semmi gond. Szóval az én tapasztalataim szerint nyugodtan meg lehet őket fogni.
2011. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor jo:)a baratonak vannak malackai, es mar most csinalt egy racsot ami elvalasztja oket h ne legyen problema. Eleg heves a fiucska:P
2011. márc. 7. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!