Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok venni törpehörcsögne...

Hol tudok venni törpehörcsögnek műanyag valamit a ketrecre (2 emeletes) mert mindig lecsúszik a lába?

Figyelt kérdés

Mindig lecsúszik a lábacskája, és nem megy nagyon fel az emeletekre, csak az 1.-re mert ott van a mókuskereke.

Papírt raktam rá, vagyis kartont, de azt szétrágja :S

És az lenne a kérdésem lehet-e venni valahol rá? :)

[link]


Így néz ki a ketrece, csak citromsárga, de az mind1.

Köszi a válaszokat :)


2011. márc. 7. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

teszkós bevásárlókocsiról szedtem le műanyag whiscascicás plakátot,én azt tettem a malackáim ketrecébe,ő labuk is mindig beakadt:)


boltban tudsz venni ilyen műanyag lapot amit tányéralátétként árulnak (ilyen gyümimintás pl,hogy ne edd le a teritőt),és azt méretre belevágod

2011. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

És azt hogy lehet rögzíteni?

2011. márc. 7. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

ha méretre vágod,akkor nem kell sehogy,esetleg alulról celluxxal (felül a műanyag,alatta a rács,és a rácsot és a műanyagot is érje a cellux)


vagy csinálsz apró lyukat a műanyagra és átfűzöd dróttal/cérnával (lefele lógjon a drót és a cérna is,nehogy felsértse a drót vagy megrágja és lenyelje a cérnát,hiába csak fél centi)

2011. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, Köszi, megpróbálom majd :)
2011. márc. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!