Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ketrec az ideális a...

Milyen ketrec az ideális a dzsungáriai törpehörcsögnek? Jó neki az a müanyag színes vackokkal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Olyan ketrecet vegyél, aminek a rácsán nem fér ki. Ha nincs ilyen, akkor üvegterrárium is jó.
2009. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen.
2009. aug. 9. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

sztem is inkább üvegterráriumot vegyél.

azon nincs rács, amin kiférhet, és még a forgácsot sem szórja ki. :)

2009. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
A hörcsögöknek sokkal jobb a ketrec mint a terrárium. Mivel a terrárium üvegén nem lát keresztül, ezért minden inger felülről éri, szóval félősebb lesz. Igaz, hogy a terráriumban jobban látod és a forgácsot is kiszórja egy kicsit, de tényleg jobb a ketrec.
2009. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen sokkal jobb a ketrec

ugyanis tud rajta mászkálni

2009. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ienre gondoltam: [link]
2009. aug. 10. 15:38
 7/11 A kérdező kommentje:
2009. aug. 10. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
A ketrec az mindenképp jobb,mert azon tudja koptatni a fogait,tud rajta mászni,mászkálni,és rá tudsz szerelni itatót és mókuskereket.És a terráriumban fülledtebb is a levegő szegénykének,és ha megreped,vagy eltörik,vagy akár a szélével is elvághatja magát..(ha ki tud mászni,mert az enyémnek is volt régebben terráriuma,és a házára felállt,és kimászott,és megvágta magát.
2009. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a terrárium a jobb.. ugye te sem gondolod komolyan hogy nem lát át az üvegen?:D Én ha válaszhatnék a helyükben hogy rácsok mögött tartanak vagy üvegfal mögött az utóbbit választanám..:) persze mert több illatott kap a külvilágból.. milyen külvilág van a szobába?? Mert ha még kinnt lenne az udvaron vagy valami.. de egy szobába semmi érdekeset nem érez.. max hogy mi volt az ebéd aznap XD Most jó persze én vagyok a tahó hogy ilyeneket írok.. de belegondoltatok már ebbe?
2009. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látja az embereket, nem csak azt látja belőlük hogy egy nagy kéz nyúl feléjük. Nem hiszem, hogy egy fülledt levegőjű, büdös, kicsi üvegterráriumban élnél inkább, ahol dög meleg van és pisiszag.
2009. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!