Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfog nekem bocsájtani?...

Megfog nekem bocsájtani? (tengerimalac)

Figyelt kérdés
Van egy malackám aki már több mint fél éve van nálunk és még mindig nagyon fél..sokat foglalkozok vele,de másra nem tudok gondolni..lehet hogy ezért fél?ha igen akkor be tudom még pótolni a hiányt?
2011. márc. 7. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg fog.
2011. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit kellene megbocsátania?

A fent írtak szerint nem tettél semmit, amivel bántottad volna, ráadásul nekik nem túl hosszú az emlékezetük.


Nem dögönyözöd túl? Lehet hogy túl heves vagy, vagy v

valami hasonló miatt fél.

2011. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szoktam semmit gyorsan csinálni körülötte...nem értem mi lehet a baja miért fél?annyira szeretem és olyan rossz hogy fél..:(
2011. márc. 8. 18:24
 4/8 anonim válasza:
mikor kézhez veszed , adj neki kis zöldség vagy gyümölcsnasit. a malackák a 2 fülük közötti résznél, talán kicsit hátrébb szeretik a masszírozást, olyankor motyorgó hangot adnak ki, ha tapasztalsz ilyet az jó jel. Mindenképp legyen pozitív tapasztalata , mikor kiveszed, s idővel kézhez szokik. Én is sokat foglalkozok velük.. ez nem probléma , ha nem vagy túl durva vele.
2011. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi az ötletet... már ezt is próbáltam,de nem nagyon vált be nála,folyamatosan próbálkozni fogok :)

nem vagyok durva,ha bemegyek a szobámba mindig lassan nyitom ki az ajtót nehogy valami hangja legyen vagy a levegő erősen menjen oda hozzá..

2011. márc. 9. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak félősebb malackák is. :)


Nekünk kettő volt. Az egyik ritka heves vérmérséklettel, hangos, rohangálós, és ha nyitottuk az ajtót rohant hozzánk. A másik egy kis gyáva :) Évekig velünk volt, mégse lehetett megfogni, mindig baromi bizalmatlanul méregette amikor a társát simogattuk stb. Mindig tartotta a 3 lépés távolságot. Egymással viszont nagyon jól kijöttek.

(a kis harapós bezzeg ha simiztük még el is nyújtózkodott és hangosan nyöszörgött, meg nyalogatta a kezünket stb. csak a gazdin kívül mindenkit harapott :D imádtam)


El kell fogadni, ha semmi nem megy, hogy ő ilyen. :)

2011. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyél mellé egy másikat a tengerimalac társas állat
2011. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2 malackám van

az egyik imádja a répát a kezemben azzal etettem meg,a másiknak az ubi a kedvenc,de ő nem eszik a kezemből:(

2011. márc. 14. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!