Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A közeljövőben szeretnénk...

A közeljövőben szeretnénk tengerimalacot venni, egyet vagy kettőt. Hol tudnánk olcsóbban ketrechez jutni? Mekkorát érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!nekem 3 cocim van(2 fiú, 1 lány)a fiuké házikészítésű(szal alig volt pár ezer a rács)

a lánymalackámé pedig IKEA-ból van két tároló doboz!

az egyik(alsó rész)műanyag,a felső meg fém rács(igazából ruha tároló dobozok de hát legyünk kreatívak...;))

és egybe raktuk őket és tökéletesen érzi magát a kis hölgy:)

a lány ketrece 4.000ft körül volt(és kb. 90×80-as a két tál)sok szerencsét a malackáidhoz!:)

2011. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm, hogy írtál. :)


Keresgélünk mi is, ötletek után is, hogy esetleg magunk csinálnánk meg a kis helyüket. :)

Nem tudnál esetleg fotót küldeni róla?

2011. márc. 10. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Vatera, teszvesz
2011. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk két malacunk van/egyébként társas lények/ a ketrecet amiben vannak egy asztalossal csináltattuk. Minél nagyobbat csináltatsz, annál jobb.A ketrecek elég drágák egyébként és nem is annyira jó,szerintem.Sok szerencsét a malacokhoz.
2011. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10ezer körül lehet venni 100x50x50-es nyúlketrecet.
2011. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

minimum 100x50 -es ketrecet vegyél legyen egy házikó in benne minden képpen

egy tengerimalacot KÍNZÁS

2011. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van két 1 éves lány malackám nagy ketreccel, odúval, wc-vel. Szeretnék nekik új gazdit találni.

A ketrec eredeti árának töredékéért, odaadnék mindent.

Ha esetleg érdekel, írj privátot!

Fotókat is tudok küldeni.

Ha írnál, kérlek, azt itt is tűntesd fel, mert nem szeretnék olyanokkal levelezni, akik elolvassák a válaszomat itt, és poénból írogatnak.

Előre is köszi!

2011. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 21:56:


Szia. Írtam neked emailt. Köszi, hogy írtál.

2011. márc. 18. 07:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt hiszem tárgytalan, én pesti vagyok.

Azért válnék meg tőlük, mert az elkövetkezendő 2 évben, nagy szükségem lesz a pénzre, az etetésük pedig nem olcsó, és mellettük még más állataim is vannak.

5 éve tartok már malacokat.

Köszönöm, hogy írtál!

2011. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze! Azért köszönöm! Remélem jó gazdit találsz majd nekik! :)
2011. márc. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!