Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Magyarországon lehet valahol...

Magyarországon lehet valahol majmokat simogatni?

Figyelt kérdés
Ha lehet valahol akkor hol?
2009. febr. 19. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Bemész a parlamentbe és végigsimogatod a bennlévőket. Azoknál szebb példányokat a világon nem találsz.
2009. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
az allatkertben vagy menj a a parlamentbe
2009. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de én inkább igazi szelíd majmokat szeretnék simogatni, nem megvadultakat.:-) Vagyis leginkább a barátnőm szeretné és én szeretném ezzel meglepni, hogy leviszem egy ilyen helyre!
2009. febr. 19. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Kb. 8 évesen simogattam majmot, azt hiszem a cirkuszban. Még le is lettem fényképezve vele, sőt egyszer meg is harapta az ujjamat :D

Érdeklődj a cirkuszokban.

2009. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

meglepődnék, ha lehetne. a vadállatokat nem jó fogdosni, cirkuszban, vagy állatkertben sem. szerencsére többnyire nem is engedik. keleten divat, hogy az állatokat minden nap teljesen bekábítják, hogy neis tudjon magáról, és aztán jó pénzért simogathatják a turisták.

ne feledd, a fogdosás nem jó a nem domesztikált állatoknak.

2009. febr. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%
Én terráriumban simogattam óriáskígyót, szóval az állatkertben érdeklődnék a helyedben.
2009. febr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Nyíregyházi Állatpark Majomerdő,minden szerdán du 4ig:)

Varit,kattát nomeg óriás görögtekit simogathattok kedvetekre.

2009. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán van majomsimogató :) Én iszonyat sokat járok a vadasparkba, egyik nyáron a vari kikapta a kezemből a telefonom... :D A gondozója vette el tőle, szerencsére még épp nem rágta meg, nem törte darabokra. De barátságos kis lények.

Általában olyan helyeken lehet, az országban más állatkertekben is, ahol olyan állatok vannak, amiket ember nevelt, és még nem engedték vissza a természetes környezetbe (társai közé, hogy "visszavaduljon").

2009. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán az Állatparkban nem majomsimogató van, hanem MAJOMERDŐ, ahol NEM lehet simogatni, etetni. Érthető módon, mivel a majom egyrészt vadállat, másrészt napi több 1000 simogatás és annyi kaja... nem egészséges sem az állatnak, sem az embernek.
2010. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!