Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon vadon mókusokat etetni kézből?

Figyelt kérdés
Hallottam egy parkról(azt hiszem egy kastély parkja)ahol szelid mókusok élnek és kézből is elfogadják az élelmet.Szívesen elmennék oda.
2011. szept. 17. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Kékestetőn etettem őket még vagy 10 éve, mondjuk lehet azóta változott.
2011. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
(Mo.-n nem tudom, de a schönbrunni kastély kertjében ugyan ez van, ha arra jársz, nézz fel.)
2011. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos,hogy magyarországon volt?
2011. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bárhol, ahol megszokták már az embert vagy elég éhesek :D
2011. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!


Miskolc-Tapolcán elég sok van, ott megpróbálhatod!

2011. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi nem rég voltunk a Fővárosi állatkertben.

Megálltunk a mini játszótérnél, és még a kisfiam játszott én elkezdtem kókuszos csigát enni.Egy mókus azonnal le szaladt a fáról, és nyújtózott a csigámért.Nagyon cuki volt

2011. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor te mázlista vagy.Én az állatkertben még mókust sem láttam,nem hogy etettem volna.

Nem lettem okosabb.Volt egy ismerősöm,aki mesélte,hogy járt egy magyarországi kastély kertjébe,ahol ha leült egy padra,már ott is voltak a mókusok és a vállán szaladgáltak,ettek a kezéből.Fényképeket is mutatott.Sajnos az ismerősöm elköltözött és az elérhetőségét nem tudom,így örök titok marad a mókus lakta kastélykert.

2011. szept. 20. 10:02
 8/8 anonim válasza:
Mátraházán az üdülőben teljesen megengedett a mókusok etetése , sima sótlan mogyoróval énis etettem már ,leguggoltál, és már jöttek is mert tudták hogy a kezedben mogyoró van.... Nagyon jó élmény volt, amikor a kis "kezével" elvette a mogyit :)))
2012. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!