Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltört a lába? Belehalhat?

Eltört a lába? Belehalhat?

Figyelt kérdés
a dzsungáriai törpehörcsögömnek épp kaját attam evet aztán kivettem a helyéről és láttam h a bal lábára nemakar ráálni:( kereke van ami rácsos abba beleakadhatott? mert téleg nemáll rá este még semmibajasem volt:( ugye ebbe nemtud belehaln?köszönöm a válaszokat
2011. márc. 10. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nem fog belehalni,de mindenképpen vidd el orvoshoz,lehetőleg olyanhoz aki ért is hozzá. A kerékbe amúgy beakadhatott a lába,én a helyedben kivenném most ,amíg rendbe nem jön
2011. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én hörikémmel is ez történt sajnos, beleakadhatott valahova a kis lába és eltört. Elvittem állatorvoshoz, de nem tudott mit csinálni vele. Pár napig húzta a lábát a höri, alig bírt rajta menni, de aztán rendbe jött, most ugyanolyan fürge és jókedvű, mint azelőtt. Látszik nagyon a törés helye, szerintem összeforrt neki, csak rosszul, de szerencsére most már ez csak esztétikai gond, nagyon szépen használja a lábát. Ettől nem fog meghalni a te hörid sem, de mindenképpen mutasd meg egy orvosnak.
2011. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépena válaszokat:)

elfogom vinni orvoshoz mindenképpen:)

kivettem röktön a kereket és nemisteszem vissza amig megnem gyógyul. mikor megint kivettem szinte belebújt a kezembe félt nagyon ragaszkodik most hozzám nemtudja h mivanvele

. mindenképen orvoshoz fogom vinni:)

2011. márc. 10. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezért mindig "befűzöm" papírral a futókerék "küllőit". Papírcsíkokat vágok (piszkozatok, egyik oldalon használt lapok) és mint a szövés, belefűzöm a kerék pálcikái közé, több rétegben. Így nem sérül a höri, futni is tud vele, és szét is cincálja egy idő után, a papírt a fészkébe teszi. Hadd dolgozzon, nem? Legalább nem unatkozik. :-)
2011. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit mondott az orvos?

Jobbulást a Hörikédnek!

2011. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!