Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lenne 2 kérdésem! 1. A Hörcsög...

Lenne 2 kérdésem! 1. A Hörcsög ehet narancsot? 2. A lisztkukacot a hűtőbe szoktátok tárolni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ehet, de nem mindegyik szereti a narancsot.


Lisztkukac-ügyben nem tudok mit mondani, undorodom tőle, nem vettem sosem. De szerintem inkább hűtő, NAGYON JÓL lezárva.

2011. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ehet narancsot, bár az enyéim nem eszik meg. A szárított lisztkukacot nem kell a hűtőben tárolni. Mondjuk én az élőt sem tároltam ott, bár nálam 3 höri él, naponta kaptak 2-3 kukacot, elfogyott 1-2 hét alatt. Az alatt nem lett a kukacoknak semmi bajuk. Végülis élő állatok, nem tetemek, a hörcsögöt sem tárolod a hűtőben :)
2011. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A narancsot eheti, de nem biztos hogy szeretni fogja, vannak néhányan, akik finnyásak :):) Ha élő lisztkukacot vettél, mindenképpen hűtőben tárold!!!! Élő állat esetén ha meleg helyen tárolod, kikelnek a bogarak :S tapasztalat sajnos, és az állatkereskedésben is felhívták rá a figyelmemet. Szárított esetén elég ha hűvös helyen van, nem tűző napfény alatt, mert megbüdösödik. Remélem segítettem ezzel :)
2011. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen élnek! Még külön éltem nem volt baj h a hűtőben voltak de h hazaköltöztem anya nem igazán szívleli h kukacokat tartok a hűtőbe. És milyen bogarak lettek?
2011. márc. 13. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen fekete bogarak kb 2cm
2011. márc. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!