Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy angóra tengerimalacot...

Egy angóra tengerimalacot törzskönyv nélkül lehet kiállításra vinni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, de csak keverék kategóriában nevezhetsz vele.

hol lenne kiállítás? engem is érdekelne (csak mint néző) :D

2011. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
lehet.
2011. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rikimisi ***** válasza:
Viheted és nem csak kedvencbe(kedvencbe az a jó ha minél kevésbé hasonlít bármelyik fajtára)de nevezésnél jelezned kell,hogy kéred a fajta megállapítást.Ha a te malid úgy itélik meg,hogy megfelel az adott fajtának,megkaphatja az ELŐ törzskönyvet.Ha ténylegesen fajtiszta a cocád és van származási lapja az bőven elég,a törzskönyv nem lényeges.Az enyémeknek sincs törzskönyvjük(csak származásijuk van)és nem is kértem egyik versenyen sem mert feleslegesnek tartom(legalább is én)
2011. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy semmiféle papírja nincs
2011. márc. 14. 06:20
 5/5 Rikimisi ***** válasza:
Nem gond.Kérheted ott a fajta megállapítását és ha a bírók megfelelőnek tartják kaphat elő törzskönyvet.Hosszú lenne leírni hogy kaphatja meg a tényleges tk.majd ha elmész ott úgy is elmondják!
2011. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!