Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy törpehörinek egy nap...

Egy törpehörinek egy nap hányszor kell enni adni? Sürgősss!

Figyelt kérdés
Ma vettem egyet,és nem tudok sokat roluk... :( terráriumba van,tettem be forgácsot,wc papir gurigát,majd játékot kedden veszek...addig a wc papir jó lesz játéknak?Meg répa,dió,kukorica,zab,buza,uborka jó lesz kajának?A válaszokat előre is köszönöm!
2011. márc. 13. 18:35
 1/7 anonim válasza:

uborkán kívül minden mehet!!

répát is keveset!!

nem kell sokat ennie,reggel-este valami kevés búzaféle(kb. 3 csipet) megteszi.

2011. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oks.köszi :D
2011. márc. 13. 18:43
 3/7 anonim válasza:

szerintem úgy adj neki hogy, rakj be neki egy tálat (lehet venni hörcsög tálat a kisállat boltokba) és vegyél a neki hörcsög kaját, magok, és vegyesen sok minden benne van.

És rakd bele a tálba, és rakd be neki, majd ő kiválogatja hogy mi kell neki. Én hörcsögömnél mindig bent van kaja :D

2011. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ma vettem neki kaját...:D
2011. márc. 14. 10:29
 5/7 KritikaMester válasza:

Van egy egész jó blog...


www.animal-world.blog.hu

itt más rágcsálókról is találsz leírást,

és még a

www.torpehorcsog.hu -t tudnám ajánlani

2011. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KritikaMester válasza:
kajának én a HamsterCrispyt -t ajánlom az szerintem a legjobb,de van egyéb más jó kajci is.
2011. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig lehet előtte a táljában kaja, a höri csak annyit eszik, amennyi kell neki, a többit úgyis eldugdossa.
2011. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!