Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim miért nem ellik meg?

A nyuszim miért nem ellik meg?

Figyelt kérdés

Már 3X űződött a nyuszim:Füles!

1X már megtépte magát a fészket is megcsinálta!De nem ellett meg!

Miért?

Pedig jó anya mert már 3. éve tenyésztem!


2011. márc. 13. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy álvemhes.
2011. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy mi?
2011. márc. 14. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Az idei idióta időjárás nagyon sok állatnál okozta azt, hogy vemhes lett, voltak is kölykök, aztán felszívódtak, de az állat álvemhes maradt. Az álvemhesség az az állapot, amikor az állat vemhesnek érzi magát, annak néz ki, úgy is viselkedik, de valójában nem az. Valami hormonális balhé okozza.

Viszont arra is van esély, hogy valamiért nem tud megszülni a nyuszid, vidd el állatorvoshoz, aki megmondja, mi legyen. Ha nem tud megszülni, abba bele is pusztulhat, ezt tudnod kéne, ha tenyésztesz, nem pedig csak szaporítasz...

2011. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma vittem orvoshoz de nem mondott semmit!Csak annyit hogy:ha megfial akkor megfial ha nem akkor meg nem!

Én aggódok érte mert imádom ő a legjobb anya!

Van :10 anya,5 kani

meg van:10-15 süldő!

De Füles a legjobb!

Ja és köszi a választ!

2011. márc. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!