Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm hasra esett kb...

A hörcsögöm hasra esett kb 30-40 cm-ről, és vemhes. Baja lett a kicsiknek? Kb 1 hetes "kismama" lehet.

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 22:52
 1/8 anonim válasza:
100%
ajajajj hát elég nagyot esett, nembiztos h tulélték a magzat(ok)
2009. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Sztem vidd el állatorvoshoz.
2009. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

most ezért vigye el, és x összegért nézesse meg? hülye ötlet, nagy valószinűséggel elpusztultak, de a hörcsög könnyen szaporodik, nemkell elkeseredni, annál fontosabb hogy a hörcsögnek nem-e esett vmi baja, vmi tünet?

1. válaszoló

2009. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igazából a vemhes állat elég sokat kibír. a veszély inkább abban áll, hogy ha meg is haltak a kölykök, az nem fogja-e a vemhes anyuka halálát is okozni.
2009. febr. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem látok tüneteket rajta. Virgonc, eszik, jó, most alszik, de ma már volt kint. Szóval nem látok semmi különöset? Kell valami, amire figyeljek ezek után, kivéve, hogy nem engedem mászkálni.
2009. febr. 21. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:

1 hetes? Akkor még nem valószínű, hogy meghaltak a picik. A hörcsögök amúgy is sokat kibírnak, de ha vemhesek, akkor tényleg többet. Gyakorlott hörcsögtartó vagyok, több, mint 10 éve tenyésztem őket, tele van a ház hörcsöggel.

Volt, aki az emeletről előbb legurult lépcsőn a földszintre, utána leesett a pincébe egy résen át. Másnap reggel vettem észre, hogy egy hiányzik az egyik terráriumból (még kölykök voltak, az önkéntes katapultos is kölyök volt). Mikor már kerestem mindenhol, akkor vettem észre, hogy van egy rés, ahol leeshetett, lementem, kutya baja se volt, éppen egy krumplit rágcsált. :)

2009. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Krumplit:O_o??? Szerintem nem lett semmi baja.Mármint a kicsiknek...
2009. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja, krumplit. Mert ahova leesett, ott mellette éppen volt egy kosárban sok krumpli, meg a kosár mellett 1-2 szem. És azt rágcsálta épp :D
2009. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!