Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A beltenyésztésnél mi bajuk...

A beltenyésztésnél mi bajuk lehetnek a kicsiknek?

Figyelt kérdés
gondolom értitek mire gondolok:) elég bénán fogalmaztam meg..
2011. márc. 27. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
törpehöriknél. (kihagytam.)
2011. márc. 27. 16:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szervi, vagy agyi leváltozások, általában szaporodni képtelen, életképtelen egyedek, torzszülöttek lesznek, ezért soha nem szabad egy családon belül szaporítani, tegyél fel hirdetést, ha fedeztetni szeretnéd a hörcsögöd, mert minél távolabbi a partner, annál erősebb, jó ellenálló képességűek lesznek az utódok.
2011. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első hozzászólóval, de hozzátenném igaz hogy nem hörcsög de más kisrácsálónál tapasztaltam, hogy nem minden esetben okoz gondokat.Ezzel nem azt akarom mondani, hogy helyes pároztatni csak azt amit tapasztaltam.Ajándékba kaptam két tesó tenegrimalac kölykét.Vele semmi gond nincs, teljesen hétköznapi malac már több éve megvan.De volt egy degum, aki nem tudom, hogy alaptermészetileg vagy ettől a dologtól, hogy tesók voltak a szülők eléggé idegbeteg volt.Őt befogadtam mert megakarták ölni a tesóival együtt.
2011. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
magyarul: nyomibbak, hamarabb lesznek betegek, fogyatékosan születnek, hamarabb meghalnak, belső betegség miatt amit nem is látni fájdalmaik lehetnek
2011. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok. köszi a válaszokat!
2011. márc. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!