Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1. Nektek melyik színű lógófül...

1. Nektek melyik színű lógófülő kosorrú törpenyúl tetszik? 2. Ezek a nevek jók? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

1. Kíváncsi vagyok kinek melyik színváltozata tetszik, úgyhogy légyszíves írd meg a véleményed!:)

2. Egy bak lógófülő kosorrú törpenyuszim lessz.Ezek közül a nevek közül szeretnék nevet adni neki: Boomer, Malibu, Tequila, Cola, Jojó, Blueberry, Punky, Brandon, Diesel, Choko, Lucky, Bunny. Légyszíves válassz egy nevet ezek közül és írd meg melyik név tetszik a legjobban. Ezzel sokat segítesz. Ha esetleg van olyan név ami neked nagyon tetszik és ezekhez hasonló azt se bánom, ha megírod. Legalább még egy név kerül a listámhoz.


Köszönöm előre is mindenkinek aki válaszol! :)


2011. márc. 17. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy törpenyuszim ő fekete, de volt egy fehér- barnásvörös kék szemmel(ez a szín szép).Az bakot Tappancsnak hívták.A Jojó aranyos név.
2011. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a legjobban a zsemleszínűt szeretem, szerintem az a legaranyosabb. Akkor lehet Mogyi, Mazsi, Zsemi vagy Zsömi, Mandula, vagy ilyesmi, ami a színéhez illik, de látom, te jobban szereted a idegen neveket.

Még a "harmadolt nyuszi" nagyon édes, akinek fehér-fekete foltos a buksija, fehér a felsőteste és fekete az alsóteste.

A felsorolt nevek közül nekem a Jojó tetszik a legjobban. Egyébként az én nyuszim barna, Kókusz a neve.

2011. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én 1 hét múlva fogom megkapni a nyuszimat, már nagyon várom :D az lesz a neve hogy szutyok xD
2011. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam egy kisnyuszit. Zemle színű, bak és Maszi lett a neve, mert olyan kis mütyűr.
2011. ápr. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!