Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Háziegeret szeretnék tartani....

Háziegeret szeretnék tartani. Budapesten hol kaphatnék? Körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre is köszönöm!
2009. febr. 22. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de szerintem a pincétekben találsz, persze ha nincs cicátok csak akkor :)
2009. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
keress rá rágcsálós tenyésztőkre, és tőlük vegyél. persze, ha kígyónak lenne, akkor szinte mindegy, honnan hozol. ha hobbiállatnak szeretnéd, akkor viszont már inkább patkány tarts, sokkal több örömöd leled benne majd.
2009. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi. Az elöbbi válaszom vicc volt csak. Az utánnam írónak igaza van. Őrá hallgass
2009. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én ugyan nem tudom hol tudnál venni, de fontos, hogy amit befogsz a semmiből az rengeteg betegséget terjeszthet, nem játék, bele lehet halni. Tehát hivatalosan érdemes beszerezni.

2009. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
bármelyik állatkereskedésben beszerezheted.
2009. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
92%
Bármelyik állatkereskedésben 150 forint körül kapsz egeret :)
2009. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A majdnem minden álatkereskedés azért tulzás. De a legtöbben ha nincs is mkirakva akkor is kapható 100-200ft között van az ára. Viszont vigyázzni kell arra, ha veszel, növendéket vegyél és ne kissebbet, mert azok hamar elpusztulnak, ha tul aprók.(én is igy jártam) A fehér egeret érdesebb tartani mint szimpla háziegeret, bár igazából a 2között szinte csak szinbeli külömbség van. Ahol biztosra tudsz venne: Westend, Euro park, Árkád, Dunapláza. Valószinüleg a többi olyan helyen is kaphatóak, ahol kígyót, hüllőket árulnak.
2009. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
nemtom kinek jutna eszébe befogni egeret:))) minek?:))) patkányos véleményíró voltam.
2009. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még akuális és még nem találtál megfelelőt akkor írjál privibe. Én tenyésztem őket és mondhatom tündéri kis állatkák. Többféle színbe vannak, amit nem biztos, hogy kereskedésekben is lehet kapni. Fekete, bézs, galambszürke, vadas (háziegér szín) és persze fehér.
2009. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!