Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme nyuszinak szállító dobozt venni? Hol lehet kapni olcsón, mégse használtan?

Figyelt kérdés

Csak évente egyszer vinném állatorvoshoz, de csak dobozba tudnám. Ezért gondolkoztam egy szállító boxon. Lehetőleg minál olcsóbbat szeretnék, ha van értelme egyáltalán.


Köszi a válaszokat! :)


2011. márc. 19. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezért nem vennék, de ha van rá pénzed akkor vegyél.Nekem is van nyuszim, de nincs külön szállítódoboza.Ha van valami akkor van itthon fonott bevásárlókosár(használaton kívüli) és abban viszem vagy kartondobozban.
2011. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van értelme, mert most azt gondolod, hogy csak évente 1x használod, de bármi közbejöhet és szükség lehet rá. Előfordulhat, hogy mégis többször kell valamilyen oknál fogva orvoshoz vinni, mégiscsak kényelmesebb mindkettőtöknek a box, mint egy kartondoboz. Inkább legyen otthon és ne kelljen használni, mint egyszer nagyon kéne és nincs.

Én 1700 forintért vettem egy jó minőségű macskaszállítót, amibe mindkét nyuszim belefér. De én sem gondoltam volna, hogy ilyen sokszor fogom használni.

2011. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Azthiszem veszek egy macsak száálítót, mert végülis tényleg igaz, hogyha beteg lessz akkor mégiscsak vinni kell és sokkal kényelmesebb. Egyébént én nem gondoltam volt, hogy már 1700 Ft-ért is lehet venni szállító dobozt.

2011. márc. 19. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező hol láttad? Kisállat hordozó nem volt ugyanilyen olcsón?:) Nekem tengerimalackának kéne:)
2011. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha megnézed az előttem lévő ember írta ezt.
2011. márc. 19. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen van. Mielőtt megvettük volna már vettünk neki egy macska szállítót, hogy eltudjuk hozni a tenyésztőtől, ezt használjuk hosszabb utakhoz is (nyaralás, ivartalaníttatás). Majd mivel félévente orvos az oltások miatt, vettünk neki egy kis kosárkát is, amibe pont elfér, és ebben visszük az állatkórházba, de jól jött az egerek hurcolásánál is.

Ilyen a kicsi szállító:

[link]

2011. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. Ma vettem meg a boxot és ugyanilyet vettem mint amit belinkeltél:) csak én 3000.-ért:P
2011. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!