Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, ha hasmenése van...

Mit tegyek, ha hasmenése van a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? Mit adjak neki enni? Mit ne adjak?
2011. márc. 19. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, te mit adtál neki, amitől hasmenése lehet...
2011. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
xD
2011. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom..Semmi olyat amit eddig ne adtam volna

répa, vitamin, alma, dió, hörcsögkaja,babapiskóta...azt nem tudom hogy a többi családtag adott-e neki valamit de szerintem nem...talán csokit de csak kicsit

2011. márc. 19. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
csokival meg babapiskótával etetitek a hörcsögöt?Nem csoda ha hasmenése van...
2011. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cuky123456789 válasza:
Egyébként a babapiskótától nem lehet baja, az én hörcsögöm és tengerimalacom is szereti. Mondjuk a csoki az már más tészta...
2011. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálam is kaptak csokit a hörcsögeim oszt volt amelyik 4 évig (!) élt. szal nem azt mondom hogy minden nap csokit kell neki adni de néha (mint ahogyan az embernek) nem árt...

hasmenése lehet valamilyen gyümölcstől vagy zöldségtől amit kapott és esetleg lédúsabb. próbálj meg neki adni max pirított kenyeret (az embernek is használ hasmenésre) de el fog múlni, ne aggódj :)

2011. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Diéta. Répa és nagyon sok perrezsejem
2011. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom, hörinek is lehet-e, de tengerinek lehet adni széntablettát. Egy tabit összetörsz, kb 3ml vízzel felkevered, és fecskendőből adod neki. Nézz utána, hogy hörinek is lehet-e. + szigorú diéta, ami a tengerinél csak szénát jelent.
2011. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!