Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez mitől lehet? A hörcsögömnek...

Ez mitől lehet? A hörcsögömnek valami baja van?

Figyelt kérdés
Először hétfőn vettem észre hogy ha eszik nem nyeli le hanem ott tartja a szájába és már kb 1 hete ezt csinálja.Ez most miért van??
2011. szept. 30. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak begyűjti a kaját, és amikor nem figyeled a kis kuckójában megeszi :) Nem kell aggódni. Valószínűleg ha kitakarítod az akváriumát (vagy amiben van), akkor sok ennivalót fogsz találni a forgácsban. :)
2011. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nyugalom!!! :D :D :D semmi baj! :)

a hörcsögöknél ez normális.... úgy élnek, hogy amit el akarnak tenni későbbre, azt a pofazacskójukban biztonságos helyre szállítják, és ott alkalomadtán elfogyasztják....


emlékszem, amikor megkaptam az első hörcsögömet, én is megijedtem amikor láttam mit művel.. :)

2011. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 k.lau13 ***** válasza:
100%
a hörcsögödnek nincsen semmi baja :) már két hörim is volt, de ebbe még egyik se halt bele, minden hörcsög ezt csinálja :9 szóval nyugalom, nem lesz baja :)
2011. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!