Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac imádók! Hol...

Tengerimalac imádók! Hol lehet venni tengerimalacos termékeket? Terítő, ágynemű, stb? Nem gyártanak egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 20:51
 1/8 Platypus ***** válasza:
Minek egy tengerimalacnak terítő? Pamutrongyokat lehet rakni a fekhelyére, de direkt takarót nem gyártanak. Amúgy veszel pár méter puha anyagot, tűt és fonalat, és megtanulod a pelenkaöltést. Seperc alatt kész egy malac méretű takaró. Ha sok pénzed van rá, akkor kereshetsz varrónőt aki még matyóhímzést is rak rá.
2011. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Lehet,rosszul fogalmaztam!Magamnak kellenének tengerimalacos dolgok,mert nagyon szeretem őket,de kutyás és macskás termékeken kívűl,semmit sem gyártanak..(?)Még matricát sem láttam sehol..
2011. márc. 24. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Auchanba vettem malackás irattartót,illetve freschnapfba hamust (eredetileg malactál,de mind1:D)


de egyébként nem igazán kapni sajnos,pedig én is vevő lennék rá

2011. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Platypus ***** válasza:
Lehet vasalós matricát rendelni tetszőleges beküldött képből. Vagy bevásárlóközpontokban van ilyen gépi hímző cucc, odaadod a képet és seperc alatt rávarrják amire akarod.
2011. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kedves kedvenc.hu -on bizos találsz olyat ami tetszik vannak bögrék , plüssök.....
2011. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!Zöld kezecske megy!
2011. márc. 24. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jó régen kérdezted, de 2 hete nyaralás közben láttam Balatonszemesen egy kis standnál egy imádnivaló plüss tengerimalacot.
2011. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha az interneten rákeresel:lakásdekor ott vannak tengerimalacos falmatricák
2016. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!