Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Olyan háziállatot keresek ami...

Olyan háziállatot keresek ami kis ketrecben elfér, szobatiszta és aranyos. Ötlet?

Figyelt kérdés
Egy aranyos háziállatot szeretnék lelkitársnak hogy ne legyek magányos. Sajnos csak 40cm magasságú és szélességű ketrecem van, de amint hazaérek a szobámban foglalkoznék vele. Pl a cukormókus nagyon megtetszett, de kicsi a ketrec neki. Köszi a válaszokat!
2011. márc. 27. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
törpehörcsög.
2011. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de hörit nem szeretnék (bár nagyon aranyos) plusz édesanyám sem engedi...
2011. márc. 27. 13:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Ami szobatiszta az a törpenyúl, de neki nagyon kicsi ez a ketrec.A többi rágcsáló nem lesz szobatiszta sosem.A tengerimalac talán, de annak is nagyon kicsi ez a hely.Mongol futóegér is aranyos vagy a törpehöri, de azok nem szobatiszták.
2011. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem fontos hogy szobatiszta legyen, csak annyira hogy ha 5 percre kiveszem ne legyen az egész kezem tele barna bogyókkal :)
2011. márc. 27. 13:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Macsek? Neki ketrec sem kell.


Amúgy én is a nyuszit vagy a hörit ajánlottam volna. Mindkettő aranyos, szeretni való. A nyuszinak tényleg pici ez a ketrec, plusz őt ugye oltatni kell, bár a cicát is. De ettől függetlenül bújós és ragaszodó. Ha nyuszit választasz, vegyél egy 100x50es ketrecet minimum!


A hörivel mi baja anyudnak? Az én anyum imádja őket. Van 2 törpém meg egy aranyhörim. Mindegyik külön egyéniség. A takarításuk hetente 10 perc / höri. Elvannak egyedül, és ugyanolyan ragaszkodók, ha foglalkoznak velük. A legelső hörim a fejemen aludt, annyira hozzám szokott.

2011. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Törpehörcsög alkalmas
2011. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tengerimalacot akartam mondani, de neki kicsi lenne ez a hely sztem.
2011. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tamaguchi.
2011. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyuszit ne!

Ha csak 5 percre akarod kivenni a ketrecéből, akkor végképp ne! A ketrecről már ne is beszéljünk.. Nekünk 100.5-es van, de még az is kicsi. Lehet, hogy szobatiszta (bár az enyém most ivarzik, és tele van a szoba bogyókkal), az ágyadat tuti100 hogy le fogja pisilni, mert ott a legerősebb a szagod. Ha bakot veszel, az meg pisilve jelöl. Nekik nem elég 5 perc, az enyém csak estére, meg amíg suliba vagyok (délelőtt) van csak bezárva, a nap többi részét kint tölti, és az egész emelet az "övé". Bár a délelőtti kiengedést néha megfúrja, mert valahogy mindig kinyitja a ketrec ajtaját.

A kábeleket JÓL eldugni, mert megrágja!! Sok értékes dolognak búcsút inthettem a kábel-rágás miatt. A WC-jét 3 naponta kell takarítani, mert különben elkezd büdösödni.

Ha nyuszit akarsz, akkor szólj, és még mondok neked néhány dolgot.

Üdvözlettel:

Egy törpenyúl tulajdonos

2011. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak: az ágyat tényleg előszeretettel lepisili az én nyuszim is. De jó, ha tudod, hogy a baknyuszi úgy jelöl, hogy az állát odadörgöli mindenhez. Az enyém az ágyon kívül semmit nem pisilt le, az ágyról azóta meg ki van tiltva.
2011. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!