Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 1 törpehörim! Mióta...

Van 1 törpehörim! Mióta megvan (nagyon picike volt mikor vetük) mindig ha feláll kétlábra és felnéz hátradől! Meg néha nagyon picit oldalazva megy! Cuki meg minden de mi lehet a baja? Aggódom érte!

Figyelt kérdés
annyira sajnálom szegénykét!mikor megvettünk még egy kindereresdobozba is belefért olyan pici volt!elöször sovány is volt de meghizott!most szeptemberben lesz 2 éves!és mikor feláll kétlábra és felnéz ,utána mindig hátradől(ritka mikor nem)!mi lehet a baja??
2011. márc. 29. 19:09
 1/8 anonim válasza:

nekem is ez volt a hörcsögömmel, picike volt és csak 2hónapig volt meg nekem, miután ezeket eljátszotta egyik reggelre meghalt.. valszeg gyenge a szervezete

nem tudni pontosan. ha ennyire aggódsz érte, goo állatorvos

2011. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a hátradőlés az még okés, de az hogy oldalazva megy az már nem..szerintem vidd le az állatorvoshoz, bár az a baj az ilyen kis állatokkal hogy nagyon sok mindent nem tudnak érte tenni... :(

aztán kitudja mit fog mondani az állatorvos... :)

2011. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami idegrendszeri probléma. Sajnos gyakori a hibrid törpehörcsögöknél, különösen bizonyos színeknél.
2011. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

amugy inkább hátraesni szokott sokat! ritka mikor oldalazva megy!de akkor sem jó tudom!és amugy nagyon picike korátol esik mindig hátra

2011. márc. 29. 19:58
 5/8 A kérdező kommentje:
meg amugy a szine az olyan vaj szinü egy pici szürkével!nemtudomm leirni pontosan mileny mert nem tudom annak a szinnek a nevét!fogalmazom ugy hogy vajas szinü(nagyon nagyon halvány barna) :)
2011. márc. 29. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tied orange változat, nekem egy 1,5 éves pearl van! Nekem is mindig ha meglát felugrik a háza tetejére, két lábra áll és néha hátraesik...de ez szerintem nem baj
2011. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aha, akkor szerintem bézs lesz. Ilyen? [link]


A bézs pont az, amelyik különösen hajlamos az ilyen idegrendszeri defektre. Annyira nem nagy baj, de nem is jó. Csak ne tenyéssz vele.

2011. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen igen!pont olyan mint a képen :D

nagyon cukika!nem ,nm tenyésztek vele ,nincs is most lányhörim!régen volt de nekem annyi egyenlöre elég is volt:D

2011. márc. 30. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!