Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögnek szabad kenyérf...

Törpehörcsögnek szabad kenyérfélét adni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a tengerimalac megdöglik tőle.... remélem nem igaz a törpehörikre!
2011. ápr. 3. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen vettem, és 1-2 hetente mindig kap szárított kenyérhajat, amit rágcsál...most 1,5 éves és semmi baja, aktív, nem elhízott, szerintem nyugodtan adhatod neki, csak jó kopogós keményre szárítsd ki! üdv.
2011. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A törpehörcsögnek sem szabad semmi olyat adni amiben élesztő van, pl: kenyér.
2011. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szakkönyvek, a tenyésztők, kisállat bolti eladók egyaránt ajánlották, hogy lehet neki adni...fogát koptatja, és szereti is! Akkor ha nem lehetne, nekem az összes elpusztult volna már, ami volt hörim...és mind leélte szépen a 2-3 évét
2011. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Inkább ne adj mert nem eszik meg, meg felpuffasztja őket..szal szerintem inkább NE!! :)
2011. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima hörim volt csak és már az is régen, de az nem kapott kenyeret csak szárított rágcsálóknak való kaját amit vettem az állatkereskedésben. Meg faágat is lehetne berakni szerintem ha koptatni akarja a fogát, azon tudja. Nem?
2011. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!