Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögnek milyen fát adjak?

Törpehörcsögnek milyen fát adjak?

Figyelt kérdés
Gondoltam adok neki gallyakat, hogy koptassa vele a fogát! Mindegy hogy milyen fajta fát adok neki?vagy van amelyik mérgező számára?
2011. szept. 1. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mienknek akácfát adtunk,de a Fressnapfban is lehet kapni rágófát.A legjobb,ha magosrudat veszel,azt biztos megeszik,mert vannak olyan hörcsik,akik nem nyulnak a gallyakhoz.
2011. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akácfa az megfelelő,de a boltban lehet kapni fából és égyéb anyagokból ízesített fogkoptatót kapni is.
2011. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz neki fogkoptató követ?O.o de nekem mind1. attól is elkopik a foga.
2011. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Enting ***** válasza:
a gyümölcsfák biztosan jók erre. vagy szőlővessző, az még édes is.
2011. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Én fűzfát szoktam adni nekik.
2011. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csonthéjas fákat ne, ami gyakori: akác, alma, körte, szőlő, nyár, nyír, mogyoró mehet. Fenyő csak ha teljesen ki van szárítva. Ha van valamilyen konkrét ötleted, akkor kérdezz rá, hogy adható-e neki:) Ja, és csak akkor fogja rágni, ha szüksége van rá. Sokszor egyáltalán nem rágcsálják, mert a magok eléggé lekoptatják. Jól be lehet rendezni a helyét, szeretnek szaladgálni az ágakon :)
2011. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valószínúleg akácágakat fogok betenni, köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2011. szept. 4. 14:34
 8/8 Megmondomatutit94 válasza:
Mamutfenyőt.
2011. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!