Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan vegyek patkányt? És...

Honnan vegyek patkányt? És ketrecet?

Figyelt kérdés

lehetőleg Zala megye környékén de jöhet még : Vas Veszprém Somogy megyéből is.

ha lehet használtat és nem drágább mint 5000-ft (vagy ilyesmi)


2011. ápr. 5. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ketrecet kisállatboltból, patkányt vehetsz tenyésztőtöl is.
2011. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi de szerintem a kisállatboltban szerintem drága

nálunk meg nincs tenyésztő...

legalábbis a környéken nem tudok...

2011. ápr. 5. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy patkány nem olyan drága szerintem, a ketrec inkább ha arra gondolsz, azt esetleg nézegesd neten hátha hirdet valaki használtan...vagy ha szeretsz barkácsolni, össze is üthetsz egyet
2011. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ketrecet webshopból is rendelhetsz, onnan minden belevalót is megrendelhetsz hozzá.

Pl. ez megfelelő: [link]


De sok webshop akad még, googlezz rá ketrecekre. Vaterán, meg apróhirdetéses oldalakon olcsóbban is kapsz használtat, az is megteszi.

[link]


Patkányt mindenképp tenyésztőtől vegyél, első 4 patkányom kereskedésből szereztem, vicces hogy mindről kiderült hogy pont ellenkező nemű mint amit kértem. na meg beteg, egyik meg is halt 6 hónaposan, rengeteget kellett őket dokihoz vinnem, szerintem te nem szeretnél ezekkel bajlódni, úgyhogy tenyésztőt keress, ha kell utazz fel Pestre érte, vagy valaki aki arra jár hozza el neked.

2011. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszike utolsó a te válaszod nagyon hasznos volt neked külön is köszi
2011. ápr. 6. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a szomszédban van egy csomó,még kiirtani se lehet őket!
2011. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! ha még aktuális, tenyésztek patkány,és folyamatosan vannak elvihető kicsik-közepesek. a választék:dumbó-fülű,kopasz,rex, színben meg szinte bármilyen a fehértől a feketéig.

Szombathely

06-70/580-2943

domtamas@gmail.com

2011. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez tök jóóóóóó én zalaegerszegen lakom szalközel vagy de sajna jelenleg hörim van és mellette nem tudok egy pateszra is figyelni de ha kell majd azonnal szólok te vagya legközelebb hozzánk!
2011. jún. 14. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!