Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miből lehet észrevenni hogy...

Miből lehet észrevenni hogy bántottak egy patkányt?

Figyelt kérdés
Volt már patkányom, de ilyennel még nem találkoztam, eddig mindegyik nagyon barátságos volt és bőven 1 nap után már mintha ezer éve otthon lennének úgy viselkedtek. 2 napja van meg a patkányom, és csak akkor nem tűnik fel semmi ha a ketrecben simogatom, akkor hagyja és becsukja a szemét, mintha élvezné. Ha kiveszem akkor viszont menekül, mintha meg lenne ijedve, meg akar lógni előlem, mikor simogatni akartam a feje búbját elrántotta a fejét és eliszkolt, ránézésre is konkrétan úgy nézett mintha le akarom harapni a fejét. Nem igen terveztem de befogadtam és semmi probléma ezzel, de vajon az előző gazdája bánthatta hogy még ilyen tartózkodó? Ha igen, akkor még pár napig csak ketrecen keresztül simogassam hogy jobban szokjon hozzám? Nem szeretném ha félne tőlem. Köszi a segítséget!
2011. okt. 10. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nem világít az alja :D
2011. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Máshová menj humorherold, komoly válaszokat várok..
2011. okt. 10. 23:24
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Vagy bántották, vagy egyszerűen csak ilyen. Sőt, az is lehet, hogy simán csak nem foglalkoztak vele eleget, és nem tudja, hogy kell normálisan viselkedni. 100%-ra nehéz lenne megmondani.
2011. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nincs rendesen szocializálva vagy ilyen a jelleme.
2011. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
vagy egyszerüen a ketrecét már megszokta,a kinti környezet viszont még idegen neki,ezért menekül.
2011. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
szerintem is lehet, hogy mindig ketrecben volt, soha nem engedték ki
2011. okt. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, remélem tényleg így volt, akkor hagyom még hadd szokja az új környezetét. Köszi a válaszokat!
2011. okt. 11. 17:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen teljesen ketrecbe lehet simizni kiveszem menekülne visza a helyére... És az enyém kölyökora ota velem van....szoval több mint valoszinü hogy egyszerüen ilyen mert szerintem ha bántoták volna akor ketrecen belül sem lenne kezes bárány
2011. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Mostanra már neki kezdett a ketrecen is mászkálni, lógni, gondolom kezdi szokni az új helyét, kíváncsiskodik. Remélem azért magamhoz tudom szoktatni :)
2011. okt. 12. 23:51
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Es nem szokott ejszaka hangoskodni? Tesomnak volt ket deguja, rohadtul idegesitettek. Aztan a hangosabbat kivittuk spanommal a mezore, meg locsoltuk benzinnel azt begyujtottuk >,,< futott am mint a raketa, havernak ugy kellet megtiposnia, mielott fel gyujtotta volna a mezot;D
2011. okt. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!