Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Véletlenül belevágtam tengerim...

Véletlenül belevágtam tengerimalacom körmébe, és vérzett, nem gond?

Figyelt kérdés

Van egy rész, ahol van benne ér, és kicsit belevágtam, mert megrántotta, és picit vérzett.

Eláll majd nem?

Azért nem fog elvérezni ugye?


2011. ápr. 9. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvérezni nem fog, de az elfertőződésre nagyon figyelj oda.
2011. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dugd bele betadine-ba biztos ami biztos, meg várd meg, amíg eláll a vérzés, addig inkább rakd egy dobozba újságpapírra vagy rongyra, ne forgácsra, hogy ne menjen bele a sebbe, de egyébként semmi baja nem lesz.

Persze azért figyelgesd, ha elkezd fájni a lába vagy ilyesmi, akkor nézesd meg dokival, de nem valószínű, hogy ez előfordulna :)

2011. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fog elvérezni, csak egy eret vágtál meg, legközelebb figyelj erre egy kicsit jobban.

Amúgy amit az előző válaszoló is mondott, figyelj, hogy nehogy elfertőződjön.

2011. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elállt a vérzés, kezeld le fertőtlenítővel
2011. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tettem rá Betadint.
2011. ápr. 9. 16:54
 6/6 anonim válasza:
nincs semmi gond.egyszer én is belevágtam a malackám körmébe de csak egy vattát kell a körméhez tenni majd ha elallt a vérzés fertőtlenitsd
2011. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!